Пологівські фахівці провели рейд для дітей

7 Серпня в 11:19  0  602

Події містаПологівські фахівці провели рейд для дітей

Рятувальники разом з фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели профілактичний рейд.


Найцінніше, що має суспільство це людина, її життя та здоров’я.

 

Саме невеликий життєвий досвід, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою у всіх відношеннях.

 

Саме тому навчання населення, а особливо дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС.

 

Тому, з метою проведення профілактичної роботи, виховання поважного ставлення до безпеки людини дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях 05 серпня було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з маленькими мешканцями мікрорайону Пологи-5.

 

Спеціалісти ДСНС разом з представниками Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели цікаву та захоплюючу бесіду, розповіли про основні причини виникнення пожеж, навели реальні приклади пожеж, нагадали про правила дорожнього руху, безпечної поведінки на вулиці та з незнайомими людьми.

 

По закінченню заходу дітям надали листівки та буклети із застережливою інформацією, також вручили подарунки на згадку про зустріч.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
5
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)