Пологівські батьки невиконують обов’язки щодо виховання дітей Есть фото

24 Вересня 2021 08:15  0  879

Події містаПологівські батьки невиконують обов’язки щодо виховання дітей

22 вересня працівники сектору ювенальної превенції Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області спільно зі службою у справах дітей Пологівської міської ради провели планову перевірку умов проживання сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах сім’ї, дітей та молоді.

 

Правоохоронці разом із соціальними працівниками завітали до 8-ми сімей, в яких проживає 10 дітей.

 

За двома адресами поліціанти виявили незадовільні умови проживання дітей та порушення дітьми навчального процесу.

 

На підставі невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, на останніх складені два адміністративні протоколи за ознаками ч.2 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Дітей не вилучали. В інших родинах зафіксовані задовільні умови проживання дітей. З батьками провели профілактичну роботу щодо забезпечення навчального процесу, недопущення вчинення насильства в сім’ї, залишення дітей без нагляду та щодо причин залишення дітьми домівок.

 

Також, батьків попереджено про адміністративну відповідальність за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

 

#foto#

 

 


Джерело: Пресслужба Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)