Пологівські АВТО - ЛЕДІ: стиль, жіночність, впевненість, адреналін... Есть фото

11 Листопада 2021 13:34  0  1751

ОсобистістьПологівські АВТО - ЛЕДІ: стиль, жіночність, впевненість, адреналін...

Чоловіки за кермом автомобіля люблять їздити швидко, а жінки - не вміють паркуватися. Це кліше є старим, як світ, і вже дуже давно є предметом сексистських жартів. Як, утім, і ціла низка інших заїжджених штампів довкола керування автомобілем, які, судячи з результатів досліджень, нічого спільного з дійсністю не мають

 

Журналісти “Районки” поспілкувалися з пологівчанками, які бездоганно керують автівками. Хто вони, стильні, жіночні, відповідальні пологівські автоледі, цікаво? Читайте далі…

 

 

oly

 

Тетяна Сова, бухгалтер, досвід керування “залізним конем” 7 років

Скільки разів чула вислови: “Жінка за кермом, як мавпа з гранатою”, “Курка”, “Права подарували...” Не буду заперечувати, невправні водійки справді є, але таких одиниці. На своєму шляху зустрічала тільки відповідальних авто-леді. І, до речі, доведено, що жінки більш обережні та уважні за кермом. Це дійсно так!


Але деякі чоловіки і досі не можуть змиритися з тим, що жінка опанувала залізного коня. І мені такі зустрічалися на дорогах, але ж куди там щось доводити.

 

Пам’ятаю один такий випадок: їхала з донькою за містом і хотіла обігнати автомобіль, який плівся попереду, але водій, побачивши мене, просто надавив на газ. Спочатку подумала: “О, прокинувся!” Повернулася на свою полосу, а він зменшує швидкість. Спробувала ще раз обігнати, та він знову повторив свій трюк. Це мене здивувало і роздратувало, тож я почала просто за ним їхати.

 

Скоро вже 7 років, як впевнено воджу свого залізного коня. Чи боялася я ? Не те слово!!! Але коли сама сіла за кермо, відчула неабиякий кайф! Впевненість! Захищеність! І страх миттю розвіявся.

 

Висновки з мого досвіду водіння: головне - мати витримку, побороти страх і любити цю справу. А далі, як кажуть, дорога навчить. І все буде добре! Будьте сміливими, пологівчанки!

 

 

oly

 

Марина Рябцева, адміністратор і експерт з продажу комп’ютерної техніки мережевого магазину “Комп’ютерний всесвіт”, досвід водіння 11 років
Рішення про набуття навичок водіння прийшло від бажання бути незалежною. Оскільки за характером я дуже активна, й не дивно, що мені не вистачало по життю стати водієм. Впевнено можу сказати, що це надало мені впевненості та вплинуло на інші сфери життя.

 

Всі говорять про страхи, коли жінка на “залізному коні” опиняється на дорозі. Складнощів та страху взагалі ні на хвилинку не мала. Рідні підтримали моє бажання, тато оплатив водійські курси, мама крізь зуби дала добро, оскільки думала, що все марно і їздити я не буду.

 

Мрії збуваються
По закінченню курсів склала іспити, отримала права. І ось моя мрія втілюється в реальність: батьки подарували авто, мою улюблену вишневу таврію. На той час “я в ній душі не чаяла”. Це була моя перша автівка, а вона як перше кохання...
Мені дуже подобається їздити за кермом, на якусь мить забуваю про всі інші проблеми. Перебуваючи за кермом, не відчуваю втоми, напруги.
Мрію поїхати десь далеко - далеко, щоб їхати…їхати…їхати…

 

Щодо дискримінації жінок за кермом можу сказати одне. В сучасному світі представниці слабкої статі стали досить самостійними. Є такі жінки, які можуть дати фору будь-якому чоловіку. Зазначу, що жінки уважніші за кермом, манера їзди відрізняється від чоловічої. Їхати з жінкою-водієм - одне задоволення. Можна сказати, що прекрасна стать “дружила” з автомобілем завжди, то не правда, що з автівкою може справитися тільки чоловік.

 

Варто пам’ятати: отримати права - ще не означає стати асом. Уміння приходить не відразу. Воно відточується роками.

 

Історія з життя…
Пам'ятаю, як взимку примерзли двері та замки в машині. Довелося залазити через багажник, а я на підборах, при параді. Досвідчені водії знають, щоб завести “Таврію”, треба витягнути підсос. Так і зробила, і чим більше вона працює на підсосі, тим гучніше починає працювати двигун. Це свідчить про те, що машина вже готова для того, щоб рухатись. А в мене бац - і вона закрилася сама, довелося підривати капот, щоб її заглушити, благо, що був знайомий поряд.

 

Ще був випадок, як хлопці здавали назад та в’їхали в мої водійські двері. Почали втікати. Я б і не дізналася про це, якби знайомий не зателефонував і не повідомив про ситуацію, свідком якої став.

 

Мої побажання всім починаючим водійкам: поважайте одне одного на дорозі. Дотримуйтеся правил дорожнього руху. Вірте в себе, відкиньте страхи і рухайтесь назустріч мрії! Нехай дорога завжди буде безпечною, а автомобіль буде вірним супутником у досягненні успіху й реалізації життєвих планів.

 

 

oly 

 

Ольга Корнієнко, торговий представник, за кермом 5 років

Особливо я не мала бажання водити машину. Одного разу колишній чоловік запропонував спробувати водити, зауваживши, що у мене має вийти. Мама не вірила довгий час і твердила, що я на велосипеді їздити не можу, а то МАШИНА.


Все ж вирішила випробувати свої сили та сміливість. І ось я за кермом майже п'ять років. Це дуже зручно - забрати, привезти дітей, школа, садок і таке інше.


Звичайно, мала певні страхи щодо великої кількості машин на дорозі і обгону. В одну мить просто влилася в автомобільний потік. Ставила для себе задачі: сьогодні поїду туди, завтра - інші дороги, інші міста. Наприклад, одного разу вирішила поїхати на море. Повна машина дітей і я. Їдемо в Генічеськ. Було складно, але всі перепони подолала. Тепер впевнено їжджу.

 

Лайфхак: бути уважною і поважати інших водіїв.

 

Цікавих історій під час водіння багато. То в кучугури занесло, то колеса стріляють і жодної душі немає поруч… Зате є домкрат і запаска.

 

Мені здається, що стереотип про дискримінацію йде в минуле і це вже не актуально. Навпаки, чуєш більше позитивних слів та емоцій, мовляв, молодець, сама керуєш машиною.

 

Водійки, які кріплять на авто знак "туфельки", самі ж підживлюють негативне ставлення до себе, чи вірне це твердження? Звичайно, ні. Вважаю такою наклейкою (знаком) вона оберігає себе та інших учасників дорожнього руху від якихось незрозумілих ситуацій.

 

Чи були сутички з чоловікам-водіями на дорозі?
Так, і не раз. Чоловіки більш амбітні. Іноді спокійно вирішується ситуація, а іноді доводиться лаятися.

 

Як обирали автівку та про яку мрієте?
Для мене машина - це засіб пересування, і мені не принципово, якою вона буде. Але діти мої мріють, щоб у нас був LEXUS білого кольору.

 

Потрібно бути більш уважною, хочу навчитися розбиратися в ремонті своєї машини, що і як. Інколи буває така паніка, поки доїду до майстра.


З власного досвіду знаю, нічого неможливого немає, варто йти вперед і пам'ятати: на дорозі немає чоловіків і жінок - є водії транспортного засобу. Всі рівні!

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
14
Сміх
11
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)