Пологівська школа СРШ №2 вшанувала пам'ять загиблих у часи війни

17 Вересня 2020 17:26  0  780

Події містаПологівська школа СРШ №2 вшанувала пам'ять загиблих у часи війни

Пам’ять про велику війну і Велику Перемогу веде нас. 

 

Вона живе в нас генетично, бо перейшла нам у спадок, як колір очей і риси обличчя переходять від батьків дітям і онукам.

 

Визволення України від німецьких окупантів ввібрало в себе два найсильніших людських почуття: невимовну тугу про тих, хто вже ніколи не повернеться з бою і радість за величний дар від воїнів-визволителів - мирне життя для теперішніх і прийдешніх поколінь.

 

Магічну силу має слово «МИР»! Безмежні крила має наша уява, наша мрія, наша воля до миру: їй не дасть заснути пам'ять, завжди жива і немеркнуча.

 

Сьогодні, 17 вересня 2020 року КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів № 2» ПМР, на чолі з головами Пологівської районної ради, районної державної адмістрації, міскої ради, керівниками підприємств мікрорайну та директором школи, вшанували пам'ять, покладанням квітів до обеліска,загиблих в роки Другої Світової війни, тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.

 

77 років минуло відтоді, як було визволено наше місто від німецько - фашистських загарбників.

 

До цієї визначної дати долучилися учні школи разом з класними керівниками та класоводами, провівши різноманітні тематичні заходи: екскурсії до шкільного музею, покладання квітів до обеліску слави, відзняли відеоролик, який в подальшому продемонстрували учням школи, бесіди та виховні години.

 

Любов і повага до міста, приходить з усвідомленням його славного й героїчного минулого. Історія міста відображена через призму добрих справ, його видатних мешканців, які в усі часи творили і примножували славу і добробут Поліг.

 

За повідомленням Катерини Тоцької, педагога-організатора школи СРШ №2.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
4
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)