Пологівська громада підписала меморандум з асоціацією волонтерів Есть фото

19 Травня 2021 17:07  0  702

Події містаПологівська громада підписала меморандум з асоціацією волонтерів

Сьогодні, 19 травня міський голова Юрій Коноваленко підписав меморандум про співпрацю з БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя».

 

До Пологівської громади разом зі своєю командою завітала Ірина Дорошенко, голова правління БО «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя», яка ініціювала залучення Пологівської громади до реалізації проєкту «Об’єднаємося заради життя».

 

Н

 

Благодійна організація «100 відсотків життя. Запоріжжя» почала свою діяльність у вересні 2004 року з ініціативної групи під назвою «Авангард», коли 7 людей, яких торкнулась проблема ВІЛ/СНІДу, об’єднались для покращення якості життя ВІЛ-позитивних людей, надаючи всебічну психосоціальну підтримку, формуючи позитивне ставлення з боку суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу. У 2019 році до БО залучено 15 151 819 гривень інвестицій.

 

“Як показує життєва практика дуже важливо об'єднуватись на первинному рівні проблеми. Адже лише спільними зусиллями можливо досягти значних результатів у будь-якій сфері громади. Місія нашої команди – боротися за життя та допомагати це робити людям, котрі зіткнулися з проблемами свого здоров'я та наразі перебувають у відчаї. Зокрема, громада зможе отримати надійний соціальний супровід ВІЛ-позитивних пацієнтів, людей з захворюванням на туберкульоз в умовах пандемії COVID-19. Наші цінності – це життя, чесність, впертість, креативність. Наша мета посилити дії волонтерського руху у вирішенні першочергових проблем мешканців Пологівської МТГ”, - резюмує Ірина Дорошенко.

 

Н

 

Перші кроки відбудуться вже відзавтра...


“Відзавтра розпочинається спільна робота фахівців благодійної організації спільно зі спеціалістами Пологівського територіального центру надання соціальних послуг, міською радою та представниками молодіжної ради. Першим кроком буде проведення опитування серед пологівців, про рівень обізнаності таких хвороб як ВІЛ/СНІД й туберкульоз та ковід, а також щодо рівня знань роботи волонтерів аби надалі правильним чином коригувати роботу створеної команди. Крім того, днями буде створена фейсбук-сторінка, яка буде слугувати платформою для висвітлення нашої діяльності, викладатимемо роз’яснювальну та інформаційний месендж про волонтерство та захворювань на COVID-19 та ВІЛ/СНІД.


Також запрацює безкоштовна гаряча лінія за номером телефону: 0 800 408 048. Подзвонив за цим номером, пологівці зможуть отримати просвітницьку інформацію щодо соціально небезпечних хвороб, зокрема COVID-19 та при потребі отримати індивідуальні рекомендації”, - розповідає Ірина Дорошенко.

 

Довідка
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)