Пологівська громада отримала у власність недобудову, яка може стати рідним домом для 40 пологівських родин

24 Червня в 09:40  0  730

Події містаПологівська громада отримала у власність недобудову, яка може стати рідним домом для 40 пологівських родин

Більше 15 років тому одне з підприємств району розпочало будівництво п’ятиповерхового трьох секційного житлового будинку по вул. Грибоєдова, 58. Заклавши фундамент та побудувавши декілька поверхів, будівництво зупинили.

На сьогоднішній день недобудова стоїть недоторкана.

В той же час все більше пологівських сімей потребує нового житла.

Станом на 1 січня цього року у виконавчому комітеті Пологівської міської ради на квартирному обліку знаходиться 121 особа.

З огляду на дану потребу Пологівська міська рада вирішила оформити право власності на земельну ділянку та на будівлю, щоб мати можливість в подальшому відновити будівництво і забезпечити потреби мешканців громади.

 

Процедура визнання права власності розпочали з оголошення в ЗМІ з метою виявлення власника недобудови. Протягом року власник так і не заявив про себе. Тому на підставі рішення Пологівського районного суду на початку червня безхазяйний житловий будинок (незавершене будівництво) загальною площею 2393,3 м2 був переданий у власність Пологівської громади.

Будинок вже обстежили. Була проведена відповідна експертиза, за результатами якої придатними до подальшої експлуатації визнали три поверхи.

Всі інші недобудовані поверхи підлягають розбору.

На сьогодні Пологівській міській раді потрібно зробити технічний паспорт на будівлю та проєкт добудови.

 

За словами міського голови Юрія Коноваленка, будинок має гарну перспективу.

Для завершення будівництва та здачу в експлуатацію приблизно 40 квартир потрібно близько 20 млн. грн, з утепленням – 30 млн. грн.

Це або кошти міського бюджету, або співфінансування.

Минулого року міська рада отримала грант в рамках проєкту УФСІ, який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини.

Нам були готові виділити виграні кошти на будівництво, однак на той момент ми не мали право власності на землю та будинок.

Проєкти УФСІ передбачали будівництво житла для учасників АТО, переселенців.

Тому, якщо ми завершимо будівництво житлового будинку по вул. Грибоєдова, квартири в ньому зможуть отримати ці пільгові категорії населення в тому числі, - зазначив міський голова.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
6
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)