Фото пологівських птахів + поезія учня = друге місце у еко-конкурсі Міжнародного масштабу

8 Грудня 2020 08:48  0  885

ОсобистістьФото пологівських птахів + поезія учня = друге місце у еко-конкурсі Міжнародного масштабу

Ще під час весняного карантину, Міжнародним культурним центром "Сяйво" серед учнів старших класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів вищих навчальних закладів, було проведено Міжнародний фотоконкурс "Ми - Люди Землі", в якому під науковим керівництвом викладачки Пологівського професійного ліцею Оксани Карлиханової, взяв участь майбутній випускник закладу Артем Назаренко.


Метою фотоконкурсу було сприяння самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської еко-свідомості, збереження всесвіту та навколишнього середовища, екологічної відповідальності людства.


Про юного поета вже не раз чула Пологівщина. Хлопець активно пише вірші та цікавиться екологією та станом навколишнього середовища. Артем зробив фото місцевих птахів та написав тематичний вірш, як доповнення власного проєкту, а нещодавно стало відомо, що учень ліцею став номінантом на друге місце у конкурсі міжнародного масштабу.

 

Юнака презентували грамотою та стерео-навушниками.


Наразі Артем вже закінчив заклад та планує стати військовим кінологом.

 

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
2
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)