Пологівець встановив рекорд у велокатанні між містами Есть видео

8 Липня 2021 08:28  0  1089

Пригоди тижняПологівець встановив рекорд у велокатанні між містами

Велосипед влітку може стати не лише засобом пересування по місту, а й не поганим транспортом для подорожей по області. Так вирішив велолюбитель з міста Пологи. 17-річний хлопець разом з друзями запланував поїздку до кількох сусідніх міст, а у якості тренування проїхався із Запоріжжя до Поліг.

 

На велосипеді Стас з раннього дитинства. У 17 любов до велосипеда стала ще більшою. Каже, велопоїздки допомагають йому тримати фізичну форму та відпочивати душею.

 

Стас вважає дальніми поїздками відстані понад 50 км. Маршрути за якими їздить хлопець – різні. Невдовзі він, його брат та друг збираються у справжній велопохід.

 

А нещодавно хлопець дістався велосипедом із Запоріжжя до Поліг. На подолання маршруту Стас витратив трохи більше часу, ніж займає поїздка потягом, що курсує між цими містами.

 

 

“Я не так давно їздив із Запоріжжя в Пологи. Це відстань по навігатору 122 км, я проїхав за 4 години 20 хвилин. Це було не дуже складно. Середня моя така швидкість 30-35 км на годину. Було нескладно, це було таке тренування перед більшим вже походом”, – розповів велолюбитель Стас Лузянін.

 

На дорогу велолюбителі не виїжджають без захисних шоломів та світлоповертачів. Дотримуються правил дорожнього руху: їхати по крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд, сигналізувати водіям автівок про зміну в русі. А збираючись у велопохід на кілька днів та плануючи пересування автомагістралями, з собою беруть додаткові речі та засоби захисту.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
1
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)