Пологівця з підтвердженим covid спіймали у дантиста

9 Жовтня 2020 09:36  0  3276

Пригоди тижняПологівця з підтвердженим covid спіймали у дантиста

Той факт, що коронавірус заполонив Пологи, вже не для кого не секрет, проте хоч занедужавші і відправляються на лікарняний на певний час, вони чомусь не поспішають самоізолюватись.


Ось саме таку історію днями розказали журналістам Районки пересічні пологівці.


Подія навіть не викликає обурення, натомість виникає безліч запитань - і перше - хто має контролювати дисципліну тих, хто знаходиться на самоізоляції?


Чоловік, у якого виявили коронавірусну інфекцію, і який перебував на лікарняному, через кілька днів прийшов на прийом до дантиста у міську стоматологію.

 

Перед тим він, звичайно, чекав у черзі, не обійшлося і без спілкування...

 

Хворий навіть і зуби встиг полікувати, якби його не помітила знайома, що знала про діагноз земляка.

 

Дивно, але на запитання жінки пологівець відповів, що вдома вже немає чим займатися, а користуючись можливостями вільного часу на лікарняному, він вирішив ще й зуби підлікувати...


Знайомі довго сперечалися - жінка пропонували чоловікові покинути громадське приміщення, хворий опирався, але після згадки про поліцію, таки прийняв правильне рішення - пішов додому.


Інфекція небезпечна, більш ніж три сотні занедужавших, смертельні випадки, і така простодушність (чи байдужість) населення.


Постає питання хто все-таки має контролювати умови самоізоляції людей, у яких підтверджено covid-19?


У поліції стверджують, що умови самоізоляції пацієнтів, які були в перших рядах занедужавших, перевіряли дійсно вони, але коли хворих ставало дедалі більше - це завдання було покладено на сімейних лікарів.


"Так, ми дійсно контролюємо процес самоізоляції наших пацієнтів, але люди, зазвичай, різні - одні відповідально ставляться до свого стану та до оточуючих, інші зовсім відхиляють будь-який контакт з лікарем. На долю сімейних лікарів зараз випало серйозні випробування: постійна і безперервна зайнятість, ризик зараження хворобою, безліч відповідальних справ, тому вкотре звертаємося до наших пацієнтів - ситуація зараз докорінно залежить і від вас самих. Будьте свідомими та не піддавайте ризику своїх рідних близьких і просто перехожих на вулиці. Якщо маєте підтверджено хворобу, або навіть підозрілий випадок, залишайтеся вдома, ізолюйтеся, дбайте про себе та оточуючих" - коментує заступник головного лікаря Пологівського ЦПМСД Наталія Гарцева.

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
10
Сміх
135
Жах
36
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)