Пологівці скаржаться на умови міського транспорту

10 Вересня 2021 10:04  0  1154

Події містаПологівці скаржаться на умови міського транспорту

До редакції Районки звернулася пологівчанка Валентина з наступним питанням:


"Зранку, о 7.10 - 7.30 довелося їхати з Коагулянту до центру міста. Побачене вразило. Маршрутка повністю забита людьми, деяких школярів водій навідріз відмовився взяти, оскільки не має місця в транспорті. Їхати було моторошно, оскільки дно транспорту в аварійному стані, враження наче дно ось - ось відпаде. Про безпеку пасажирів ніхто не дбає. Що скаже на це відповідальна особа. Чи можливо додати ще один рейс з ранку аби не було такого натовпу? Коли відбудеться повна заміна аварійних автобусів?"

 

Журналісти порталу rayonka.com звернулися до перевізника Віталія Бондаренка з фактичним зауваженням та отримали наступну відповідь.

 

- Рейси за які особисто я відповідальний здійснюються о 7.10 ранку з Коагулянту, відправка з центру о 7.30, наступний з Коагулянту о 9.10 годин. З приводу натовпу пасажирів з ранку, це завжди відкрите питання, оскільки пільгова категорія людей також хоче їхати в "час пік", а от після 8.00 годин пасажиропотік зменшується.

Зауважу, що водій має повне право не допустити пасажира до переповненого транспорту. Існують рекомендації щодо дотримання безпеки руху на дорозі, в яких зазначено, що водій повинен контролювати кількість зайнятих пасажиромісць. Якщо пасажирів більше аніж фактичних місць в транспорті, це наражає людей на небезпеку в русі. А в нас часто буває, що люди просяться їхати стоячи, бо їм терміново треба доїхати до назначеного місця, а відповідальність в разі нещасного випадку за рейс несе водій та перевізник.  

 Щодо додаткового рейсу, це питання необхідно переадресувати до міської ради. 

Стосовно заміни автобуса, протягом 15 днів планую замінити один з автобусів, який вже не відповідає стандартам", - резюмує Віталій Бондаренко.

 

Пасажирам також необхідно дотримуватися власних обов’язків, адже відповідно до норм чинного законодавства водії мають не допускати до поїздки пасажирів, які не мають квитків або не пред’являють посвідчення, що підтверджує право на пільговий проїзд, або якщо вони перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушують громадський порядок, мають при собі небезпечні вантажі, зокрема легкозаймисті, вибухонебезпечні і такі, що можуть забруднити транспортний засіб чи одяг пасажирів, адже першочергово поїздка має бути безпечною.

 

Окрім цього, звертаємо Вашу увагу на низку заборон, що застосовуються до водіїв. Так водію автобуса забороняється починати рух до повного зачинення дверей та відчиняти їх до повної зупинки автобуса; змінювати маршрут і графік руху.

 

Велике прохання до пологівців, намагатися поважати тих кому дійсно необхідно зранку потрапити ВЧАСНО на робоче місце або ж до шкільного закладу, люди похилого віку можуть почекати рейсів, котрі курсують опісля восьмої ранку і вільно доїхати до центру, без черг.

 

А поки одні скаржаться, інші дякують...

 

Днями до редакції "Районки" звернулась група пологівців похилого віку, які бажали висловити щиру подяку пологівським водіям міських маршрутів, за чемне відношення, за розуміння та повагу до пасажирів, адже і в спеку, і в лютий холод вони виходять на свої робочі місця і їдуть на свої маршрути.

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
7
Сміх
6
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)