Пологівці страждають від алергії, через нескошену траву, до якої нікому немає діла Есть фото

5 Липня 2021 11:19  0  730

Події містаПологівці страждають від алергії, через нескошену траву, до якої нікому немає діла

Протягом тижня жителі вулиці Дружби 78 потерпають від алергії, яку спричиняє територія з зарослою травою та бур'яном. Жителька вулиці - Світлана, розповідає, що тиждень тому звернулася до однієї зі служб жеку, сказали не їх територія та до всього працівники зауважили, що в них зламана коса. Перенаправили до відділення міськгазу, адже частина території належить газовій службі. Працівники міськгазу відреагували на звернення та одразу покосили траву на своїй території.

 

Далі жінці порекомендували звернутися до КУ "Благоустрій". Подзвонила, запитала ваша територія? Відповіли - так. Зауважила, що протягом всього літа жодного разу не косили траву. Жителі будинку потерпають від алергії. В свою чергу працівники комунальної служби пообіцяли покосити траву, зазначивши, що цьогоріч багато трави, тож вони не встигають виконувати такий обсяг роботи.  Пройшов тиждень. Дихати нічим. Бур'ян продовжує цвісти.

 

 

Журналісти Районки звернулися за роз'ясненням до Сергія Титюка директора КП "Благоустрій". Він порекомендував жителям зазначеної вулиці власними силами позбутися зарослої трави, яка знаходиться на території приватних гаражів. Територію, яка закріплена за комунальною установою, директор пообіцяв прибрати, але в які строки буде виконана робота зазначати не став, оскільки на сьогодні не вистачає робочої сили. Всі заяви зафіксовані, тому пологівцям варто запастися терпінням.

 

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
5
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)