Опитування: Як ставитеся до посилень карантинних обмежень у транспорті? Есть фото

27 Жовтня 2021 08:38  0  1469

Маю думкуОпитування: Як ставитеся до посилень карантинних обмежень у транспорті?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району


Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Як ставитеся до посилень карантинних обмежень у транспорті?

 

oly

Владислав, пенсіонер
Негативно. Мали привід відчути на собі нововведення. На щастя, їхали до сусіднього села, тому ковід сертифікати не вимагали. Всі пасажири були в масках. У моєї дружини протипоказання до вакцинації, тому щеплення не робитимемо. В таких умовах до області тепер доїдемо.

 

oly 

Інна, спеціаліст бюро “Імпульс”
Двояке ставлення до цієї ситуації. З одного боку, наче правильні обмеження, людям на благо, а ось як пасажирки - дані впровадження поки що доставляють дискомфорт. За станом здоров'я не мала можливості щепитися, але на сьогодні стою в черзі на вакцинацію.

 

oly 

Валентина, пенсіонерка
Я підтримую проведення вакцинальної компанії. Повністю пройшла курс вакцинації проти ковіду. Підтримую карантинні обмеження в сфері перевезення. Вважаю, що це повинно стимулювати громадськість до свідомої відповідальності за власне здоров'я і не тільки.

 

oly 

Валерій, пенсіонер
Рідко користуюся громадським транспортом. Не підтримую проїзд з сертифікатом про вакцинацію. Сам ще не вакцинувався, але не через недовіру до вакцини, а тому що в місті недостатньо пунктів вакцинації. Пункти, які на сьогодні діють, мають великі черги, один лікар на всіх. Тому бережу себе від цих скупчень. Варто організовувати роботу пунктів належним чином.

 

oly

Ірина, підприємиця
Маємо власний транспорт, нам легше в цьому питанні. Проти впроваджених правил проїзду. Але стала свідком ситуації: на пологівському автовокзалі до маршрутки, яка курсувала до Запоріжжя о 5:50 ранку не допустили десятьох пасажирів, поїхало тільки дві людини з сертифікатами. Зараз відповідальність на самих пасажирах, в разі чого штрафують саме їх.

 

oly 

Олена, прибиральниця
Користуюся транспортом по місту. Поки не було складних ситуацій в сфері проїзду. Водії вимагають наявність захисних масок та до транспорту не беруть стоячих пасажирів. Вважаю, що ці дії правильні. Вакцинація необхідна кожному аби мати колективний імунітет і подолати пандемію.

 

 

Яка Ваша думка? Пишіть в коментарях...

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
10
Сміх
12
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)