Пологівчанки приєдналися до Всесвітнього дня прибирання

17 Вересня 2020 13:09  0  882

Пригоди тижняПологівчанки приєдналися до Всесвітнього дня прибирання

Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу 19 вересня о десятій годині ранку, вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

 

В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні задля досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

“Побачив? Прибери". Індивідуальні очищення стартують вже сьогодні.

 

Пологівчанки Катерина Тоцька та Анна Кудряшова разом зі своїми родинами приєдналися до акції всесвітнього прибирання та зробили центр Поліг трохи чистішим.

 

Вчора, у середу, 16 вересня активістки опісля свого робочого дня вирішили прибрати зону біля АТБ - маркету та Аврори, де раніше був дитячий майданчик.

 

За словами дівчат, вони гадали, що роботи десь на пів годинки, але прибирання затягнулося до пізньої ночі.

Результатом  дівчатка задоволені.

 

"Поштовхом приєднання до акції, мабуть, було те, що подрузі запропонували балотуватися в депутати, щоб змінити місто на краще. Вона з деяких причин відмовилась. Ми хотіли показати, що не обов'язково мати чинний статус та вимагати змін на краще від когось. Треба почати з себе. І водночас випала така нагода приєднатися до «World Cleanup Day». Почали роботу приблизно о 18:30, а закінчили десь о дев'ятій вечора. Потім завантажили та відвезли пакети сміття на сміттєзвалище. Мені дуже приємно, що ми з Анною як то кажуть "за будь-який кіпіш" у гарному сенсі", - коментує Катерина Тоцька, педагог - організатор Пологівської СРШ І-ІІІ ступенів №2.

 

Робіть фото на локаціях до і після прибирання, як це зробили ми, донесіть зібране до найближчого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини, - додає Катерина.

 

Відмічайте у соціальних мережах #letsdoitukraine #worldcleanupday та будьте прикладом для інших.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
5
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)