Пологівчанка Олена Дмитренко відзначає ювілей - 50 років роботи в лісовій галузі Есть фото

5 Серпня 2021 09:24  0  1092

ОсобистістьПологівчанка Олена Дмитренко відзначає ювілей - 50 років роботи в лісовій галузі

Працівники Державного підприємства "Пологівське лісомисливське господарство" вітає пологівчанку та свою колегу, Олену Дмитренко з 50-ти річчям роботи в лісовій галузі


Сьогодні, 5 серпня Олена Федорівна, головний економіст державного підприємства «Пологівське лісомисливське господарство», відзначає ювілей - 50 років роботи в лісовій галузі.


В 1969 році пологівчанка вступила у Чугуєво-Бабчанський лісовий технікум, закінчила його в 1971 році.


Працює в державному підприємстві «Пологівське лісомисливське господарство» з  5 серпня 1971 року економістом, а з 1 травня 1991 року обіймає посаду головного економіста.


За час роботи проявила себе як високо кваліфікована, відповідальна та дисциплінована людина, яка постійно підвищує свій професійний рівень. Має повагу, шану серед колег і керівництва не лише за уміння вирішувати складні завдання та виробничі питання, але за й активність та ініціативність.

 

oly


Неодноразово, Олена Дмитренко нагороджувалася почесними грамотами та подяками Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства та Державного агентства лісових ресурсів України.


Державне підприємство «Пологівське лісомисливське господарство» щиро вітає Олену Федорівну зі святом, бажає міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, чудових ідей та доброго благополуччя й світлої удачі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
4
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)