Пологівчанка Ксенія Сторчак, зайняла переможне місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт

10 Листопада 2020 16:24  0  1280

Знай нашихПологівчанка Ксенія Сторчак, зайняла переможне місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт

Завершився фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2020.

 

Серед переможців є пологівчанка Ксенія Сторчак, яка закінчила СРШ № 2. Нещодавно ми писали про Ксенію, вона розумна та цілеспрямована особистість, котра має чітку позицію життя та великі плани на своє майбутнє. Дівчина представила науково - дослідницьку роботу «Соціальна журналістика як інструмент вирішення суспільних проблем» та отримала бронзову нагороду у відділенні філософії та суспільствознавства у секції «Журналістика”.

 

Цьогоріч формат проведення захисту було змінено. Для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу абсолютні переможці обласного етапу МАН мали подати на заочний етап науково - дослідницький проєкт з мотиваційним листом, а очний етап конкурсу мав включати постерний захист і участь у науковій конференції.

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями очний етап конкурсу-захисту відбувався в онлайн-режимі з 5 до 8 листопада: понад 1000 одночасних підключень до онлайн-платформи «Zoom» з різних куточків України для захисту в 65 наукових секціях МАН.

 

Запорізьку область представляли 12 вихованців МАН, які презентували наукові роботи у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства.

 

Учні вибороли 6 призових місць, з них: 2 – золоті та 4 – бронзові нагороди.


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

36
Супер
2
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)