Пологівчанка Діана Асланова виборола перемогу в Golden Time (Distant Festival 17)

11 Листопада 2020 14:24  0  4398

Знай нашихПологівчанка Діана Асланова виборола перемогу в Golden Time (Distant Festival 17)

Нагадаємо, що Діана Асланова займається вокалом з трьох років.
Наразі юна пологівчанка займається екстерном в музичній школі, отримує навички гри на фортепіано, адже це необхідно для вступу в омріяний ВНЗ.

 

Нещодавно молода співачка брала участь у конкурсі Golden Time (Distant Festival 17) - це Міжнародний конкурс, в якому можна брати участь з будь-якої точки планети. Конкурс присвячений популяризації музичної культури під прапором миру і взаєморозуміння між народами.

 

Діана представила на конкурсі дві пісні: "Тече вода" і "Сила".

 

Результати повинні були прийти в кінці жовтня на початку листопада. До цього часу проходила додаткова частина конкурсу "Like Битва", тобто визначення глядацьких симпатій. У ролі журі виступав звичайний глядач. Критерієм оцінювання були так звані вподобання (лайки) під відео учасників. Всього було номіновано три призових місця. Сумарна кількість вподобань, які необхідно було для перемоги, не менше 500 голосів.

 

На шпальтах газети Районка ми закликали земляків долучитися до “Like Битви” та підтримати дівчину поставивши вподобання.

 

Днями адміністрація міжнародного конкурсу повідомила про результати пісенної битви.

 

За результатами основного конкурсу Golden Time (Distant Festival 17), серед 17 країн, Діана Асланова зайняла lll місце.

 

У додатковому конкурсі “Битва Лайків” пологівчанка зайняла перше місце.

 

“ Ми від щирого серця вдячні всім пологівцям за підтримку, за кожне вподобання, яке привело нашу донечку до переможного місця, - резюмує мама Діани, Наталія. - За перемогу в "Битві лайків" Діана отримала диплом на дерев'яній основі та безкоштовну участь в конкурсі 19-го сезону на дві пісенні роботи. Наразі ми чекаємо на вердикт журі, щодо головного призу, яке номінувалося в конкурсі, а саме, запрошення на поїздку до Лондона. Але навіть якщо ми не отримаємо це запрошення, то не будем падати духом, навпаки, будемо старанніше працювати, адже вдосконалювати свої навички це шлях до майбутньої перемоги.”

 

Бажаємо Діані творчих успіхів, нескінченну кількість перемог і завжди досягати своїх цілей.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

33
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)