Найвищі показники річної орендної плати землі має Пологівський та Токмацький райони

18 Січня 2021 13:42  0  850

У регіоніНайвищі показники річної орендної плати землі має Пологівський та Токмацький райони

Упродовж 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області реалізувало на земельних торгах права оренди на 64 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані за межами населених пунктів.

 

Землі загальною площею 1,52 тис. га передані в оренду на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства.

 

Стартова ціна оренди земельних ділянок становила 1,01 млн грн. Під час проведення торгів вартість зросла більше ніж у два рази – до 2,37 млн грн.

 

Ці кошти орендарі сплачуватимуть до місцевих бюджетів щороку впродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки.

 

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, за результатами аукціонів найвищі показники річної орендної плати у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки зафіксовано по Токмацькому (148,6%) та Пологівському (110,84%) районах Запорізької області.


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
4
Сміх
7
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)