Погода у грудні: синоптики дали прогноз на перший місяць зими

25 Листопада 2021 08:11  0  963

АктуальноПогода у грудні: синоптики дали прогноз на перший місяць зими

Метеорологи очікують, що погода буде близькою до кліматичної норми


За прогнозами синоптиків у грудні цього року середня місячна температура в Україні очікується від 4 градусів морозу до 3 градусів тепла. Це близько до кліматичної норми. Про це йдеться у прогнозі, розміщеному на сайті Укргідрометцентру.

 

Мсячна кількість опадів очікується 33-78 мм, в гірських районах місцями 81-105 мм, що в межах норми (у північно-східній частині дещо менше за норму).

 

Дані багаторічних спостережень свідчать, що у грудні середня місячна температура повітря складає 1-5 градусів морозу, на Закарпатті та півдні країни місцями 0-2 градусів тепла, в Криму до 6 градусів тепла.

 

Абсолютний мінімум температури повітря – 24-32 градусів морозу, у східних, північно-східних та Чернівецькій областях місцями 33-35 градусів морозу, на Прикарпатті до 38 градусів морозу, на Закарпатті та півдні країни місцями 17-23 градусів морозу, на півдні Криму 10-19 градусів морозу.

 

Абсолютний максимум температури повітря – 10-18 градусів тепла, на Прикарпатті та півдні країни до 20 градусів, на півдні Криму до 25 градусів.

 

Середня місячна кількість опадів складає 30-66 мм, на Закарпатті, в Карпатах та гірських районах Криму 76-139 мм.

 

«На більшій частині території України утворюється сніговий покрив, лише у південній частині встановлюється не кожного року. У грудні відмічені сильний вітер, хуртовини, налипання мокрого снігу, під час відлиг – тумани та ожеледь», – йдеться в повідомленні. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)