Від 1 січня в Україні здорожчає мобільний зв'язок: "Київстар", Vodafone і Lifecell підвищують ціни

29 Грудня 2020 14:47  0  648

На Вкраїні та у світіВід 1 січня в Україні здорожчає  мобільний зв'язок: "Київстар", Vodafone і Lifecell підвищують ціни

Ціни зростуть майже вдвічі...

 

В Україні від 1 січня 2021 року ціни на деякі тарифні плани мобільних операторів суттєво збільшаться.

Про це пише "РБК-Україна".

 

Зміна тарифів торкнеться користувачів компанії "Київстар", Vodafone і Lifecell.

 

Як зростуть тарифи "Київстар"


Тариф "Безлім" збільшиться майже у два рази – з 95 гривень на місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і дротовий), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.


Тарифи для контрактних абонентів, які користуються послугами три роки та більше також зміняться. Тарифний план слід змінити до 31 грудня, в інакшому випадку оператор автоматично переведе на інший тарифний план.


Як зростуть тарифи Vodafone


Від 28 грудня найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 35 гривень до 45 гривень. В пакет входить 1 ГБ інтернету, 100 хвилин по Україні.


Також підвищаться тарифи й в інших пакетах. Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ та 300 хвилин).


Як зростуть тарифи Lifecell


У січні 2021 року відбудуться зміни в умовах деяких тарифних планів і Lifecell.


Для тарифів: "Лайфхак", "Інтернет Жара", "Залізна двадцятка", а також "4 Безліміти 2019", "Жара GO", "Жара GO PLUS", "Комфорт" буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні/30 днів, а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день.


Від 14 грудня до 28 лютого 2021 року абонентам цих тарифних планів буде надане право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший із відкритих для підключення. 

 


Джерело: tsn.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
0
Сміх
2
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)