ПОДБАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ ТА МАЙБУТНЄ СВОЇХ НАЩАДКІВ

31 Березня 2021 10:59  0  2186

На правах рекламиПОДБАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ ТА МАЙБУТНЄ СВОЇХ НАЩАДКІВ

У житті людини може статися багато неочікуваних подій, і кожен з нас хотів би завжди бути у безпеці. Захист життя є універсальним інструментом для вирішення багатьох соціальних завдань.


Насамперед це матеріальне забезпечення особи після досягнення нею пенсійного віку чи у випадку втрати дієздатності через нещасний випадок.


На Заході, наприклад, виплати за довгостроковими договорами страхування складають основу доходу громадян пенсійного віку.


В Україні достатньо страхових товариств та банків, де можна придбати накопичувальні програми захисту життя та інвестицій.


Одна з таких ТОВ «Фінанс Партнер» (http://finanzpartner.ua), яка є частиною Міжнародної групи компаній фінансового консалтингу віднедавна відкрила свій офіс в нашому місті.


Окрім фінансового забезпечення в офісі Товариства також можна придбати поліси страхування життя, майна та житла, оформити автоцивілку, КАСКО, поїздку за кордон та інше.


Знайдіть кілька хвилин, щоб подбати про своє майбутнє та майбутнє своїх нащадків, завітайте за адресою: м. Пологи, пров. Водопровідний, 9 на 2 поверсі (навпроти музею).


ТОВ «Фінанспартнер» працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 15.00.


Довідки за телефонами: 067-758-92-27 095-203-80-47

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)