Відзавтра 14 липня розпочинається подача електронних заяв у виші

13 Липня 2021 16:26  0  371

ОсвітаВідзавтра 14 липня розпочинається подача електронних заяв у виші

З середи, 14 липня, в системі Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО) розпочинається подача електронних заяв у заклади вищої освіти. Про це у Фейсбуці повідомляє ДП "Інфоресурс".


"Вже завтра, 14 липня, стартує подання електронних заяв до закладів освіти. Зверніть увагу, що перші дні подання заяв зазвичай є найбільш проблемними – система перевантажується через велику кількість одночасних звернень. Не поспішайте все зробити в перший день, часу вистачить всім. Але й, звісно, не відкладайте все на останні години", - повідомили в ДП "Інфоресурс".

 

Прийом заяв на бюджетну форму навчання триватиме з 14 по 23 липня. На бюджет вступники можуть подати до 5 заяв, на контрактну форму навчання - до 30. Зараз, за даними ДП "Інфоресурс" в системі ЄДЕБО вступники на основі повної загальної середньої освіти вже створили 166 999 електронних кабінетів, вступники на основі вищої освіти створили 16 798 е-кабінетів, вступники на основі молодшого спеціаліста - 21 125 е-кабінетів.

 

Як повідомляв Укрінформ, з 1 липня в Україні почалася реєстрація електронних кабінетів вступників.

Також МОН запустив гарячу лінію щодо вступної кампанії, яка працює з понеділка до четверга з 9.00 до 17.00 та в п’ятницю з 9.00 до 16.00 за телефоном: 0 (800) 50 45 70.

 

Крім того, міністерство розробило серію відеороз’яснень щодо етапів та новацій Вступу-2021.

 

Відеоролики доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі міністерства.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)