Починаючи з якої відмітки треба збивати температуру при COVID-19?

14 Грудня 2020 16:44  0  1166

АктуальноПочинаючи з якої відмітки треба збивати температуру при COVID-19?

До найбільш поширених симптомів COVID-19 відносяться підвищення температури тіла, втома та сухий кашель. Люди все частіше почали задля профілактики не тільки мити руки, а й вимірювати температуру.

Але перед тими кого спіткає коронавірус, постає вкрай важливе питання, в якому випадку збивати температуру та як правильно це зробити аби ще більше не нашкодити своєму здоров'ю.

 

На це питання відповідає Анна Дуб, головний лікар Пологівського центру ПМСД.

 

“Є теорія, а є практика. Необхідно пам’ятати, що коронавірус себе поводить трохи нетипово, і це не є класика ГРВІ. Насамперед треба розуміти, як працює наша імунна система. По-перше, вона викидає швидкі білки інтерферони, які виробляються нашою печінкою. Реакція нашого організму така – випустити великі ракети та спробувати перекрити усі фронти. Але вона достатньо руйнівна для нашого організму. Якщо ми температуру зупинимо і зменшимо – нічого не відбудеться, просто на 7-й день почнуть вироблятися антитіла, і ці антитіла почнуть блокувати вірус. Наш організм вважається більш потужною машиною, ніж будь-який препарат для знищення вірусу. Тобто, на 14 день вірус є знищеним за рахунок антитіл без температури. Якщо у перші дні є температура – то збивати її не треба. Постійна висока температура, яка не знижується до 5-6 дня – ось один з найнебезпечніших симптомів. Також небезпечний симптом – коли людина не може встати з ліжка і має задишку.


Раджу збивати температуру вищу 37,2 і залежно від віку людини. Якщо пацієнтові за 35 років, і якщо є супутні захворювання та якщо температура тримається 6-7 днів, то збивати її обов'язково.


Дії при підвищеній температурі залежать від вашого стану. Якщо вам погано, прийміть жарознижувальний засіб (наприклад, ібупрофен або парацетамол) і пийте достатньо рідини 3-3.5 літри на добу. Зазначу, що більшість перехворіє на коронавірус легко, 2-3 дні підвищеної температури, або взагалі безсимптомно.”

 

У разі виявлення симптомів ковід, обов'язково звертайтеся до свого сімейного лікаря. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Дбайте розумно про своє здоров'я та оточуючих.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
7
Сміх
11
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)