Платформа "Відкрите Місто" дещо затягує з реакціями на заяви пологівців

8 Червня 2021 11:34  0  587

Події містаПлатформа "Відкрите Місто" дещо затягує з реакціями на заяви пологівців

Нагадаємо, що на сайті Пологівської міської ради функціонує платформа Вiдкрите Мiсто для взаємодії мешканців з місцевою владою та комунальними підприємствами.

 

Пологівці можуть писати про проблеми міста на які будуть реагувати спеціалісти. Але як значають жителі міста додаток не завжди працює, а модератори реагують досить повільно.

 

Ось так, ще 21 квітня пологівець подав свою заявку на платформу Відкрите Місто щодо проблеми зламаної гойдалки на дитячому майданчику. На сьогодні пройшло вже півтора місяця, а заява все ще перебуває в стані модерації. Зрозуміло, що гойдалка залишається не реставрованою, що несе небезпеку дітям. Чоловік здивований реакцією спеціалістів платформи, адже на платформі зазначені строки реагування, а саме:

 

Сроки роботи з повідомленнями визначаються кожним містом індивідуально. Рекомендовані наступні строки:


- Перевірка проблем місцевим модератором - до 2-х робочих днів;
- Відповідальна комунальна організація приймає в роботу проблему не пізніше ніж на 3-й робочий день;
- Якщо проблема закрита протягом 25 днів, вона переноситься в архів.


Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії.


Дивно, чи не так?! Півтора місяці повинно бути достатньо аби прийняти та відреагувати на звернення.


До слова, місцевий активіст Дмитро Єфіменко на своїй сторінці в Фейсбук також зіткнувся з деякими складнощами в поданні заявки:

 

“Вчора (ред. 31 травня) сфотографував ділянку тротуару біля гімназії, але не зробив відео, оскільки досить багато людей ходили і не хотілось їм заважати. Але згадав, що в суботу голова міста казав, що вони підключились до платформи "Відкрите місто" (раніше була інша платформа, назви якої не пам'ятаю) і тепер можна напряму розміщувати проблеми туди, і на них швидко реагують комунальні підприємства. Так от, я спробував поекспериментувати і подивитись чи дійсно так швидко реагують наші служби.

 

І ще один мінус: фотографії, що я роблю за допомогою смартфона виходять більше 5 МБ, а на платформу можна додавати фото до 5 МБ, тому доводиться відкривати їх у переглядачі, а потім скрінити і тому при збільшенні фото відбувається пікселізація.”


Вже 2 червня повідомлення Дмитра було на модерації, а 3 червня дві заяви пройшли верифікацію. Чоловік очікує на результати.


Аленка Фастова також коментує:

 

“Я розмістила проблему на платформі «Відкрите місто» щодо ремонту багатоповерхового будинку 27 травня. Мій запит очікував модерацію до першого червня. Тепер цікаво який буде результат, адже мій візит до міського голови не дав результату. Сподіваюся, що всі порушені нами питання будуть вирішені в позитивному напрямку.


Пологівці не раз зауважують, що вони вимушені звертатися до місцевих видань аби прискорити вирішення своїх проблем та отримати чіткі відповіді на хвилюючі питання від керманичів.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
5
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)