Півні тепер у тренді

4 Січня в 13:50  0  652

АсортіПівні тепер у тренді

Прийдешній рік – рік  Вогняного  Півня. Тому все,  що пов’язано цього року зі строкатим птахом, - у тренді. Загалом,  у східному календарі Півень - найяскравіший, товариський і оригінальний знак й означає працьовитість, наполегливість та великі амбіції. Цікаво, а   як живеться людям, котрі все своє життя пов’язані з цим словом, а саме мають колоритне  прізвище  «Півень», і чи чекають вони великої вдачі в 2017-му? На ці питання кореспондентам Газети відповідає подружня  пологівська пара  - Ірина та Анатолій Півень.

 

Через прізвище мене відразу запам’ятовують

 

- Ірино Григорівно,  якою була ваша перша реакція, коли ви дізналися прізвище свого коханого?

 

- Зі своїм чоловіком познайомилася ще в інституті,  будучи студенткою -  ми навчалися на одному факультеті. Так склалося, що у групі було дуже мало хлопців, більше того, ті  парубки, які вчилися з нами,  мали досить колоритні та неординарні, як мені тоді здавалося, прізвища: Півень, Павук, Пастух. І для мене, кримчанки, такі прізвища були абсолютно не зрозумілими. Коли на третьому курсі навчання у мене з моїм  теперішнім чоловіком  Анатолієм зав’язалися  теплі стосунки і ми почали зустрічатися, він мене запевнив, що не варто  перейматися стосовно прізвища: «Ось повезу тебе на батьківщину, ти все зрозумієш!» І що ви думаєте, приїздили до його родичів, а там… сусід Непийпиво, були й Халява, Півненко, Отришко та інші.  Спочатку сміх, здивування, а потім звиклося. Сьогодні пишаюся нашим прізвищем, адже воно є справжнім козацьким і дуже мені підходить по характеру.

 

- Яким для вас був рік Півня, можете згадати?

 

- Звісно! Попередній  рік Півня припав на 2004: він для нашої родини був переломним та знаковим. Ми з чоловіком вирішили тоді кардинально змінити своє життя: із Розівки переїхали до Запоріжжя, влаштувалися на нову роботу та відкрили нову сторінку нашого подружнього життя. Анатолій Анатолійович зайнявся банківською справою та працював у департаменті, а я влаштувалася до Запорізької ОДА. У результаті мали нові знайомства, великий досвід та абсолютно новий виток життя.

 

- Ірино Григорівно, чи траплялися у вашому житті цікаві  та кумедні ситуації, пов’язані  з прізвищем?

 

- Власне, в мене особисто цікавих ситуацій не було, а от у свекрухи - так. Якось до неї на інтерв’ю завітав журналіст, який простяг руку, знайомлячись: «Доброго дня! Леонід Курочка!», на що мама відповіла: «Приємно, Валентина Півень!» Молодик спочатку розгнівався, адже подумав, що з нього кепкують, а потім всі довго сміялися. Загалом для мене моє прізвище є великим плюсом, адже так мене запам’ятовують назавжди.

 

За характером я - справжнісінький півень

 

Анатолію Анатолійовичу, маєте колекцію півнів вдома?  А часто дарують вам щось на подібну тематику?

 

- Цього добра в нас гать гати. Насправді,  нашим друзям та родичам, зазвичай, не приходиться довго  ламати голову з подарунками для нашої сім’ї. Це картини, поробки, статуетки у вигляді півня. Ми цьому радіємо і з любов’ю  приймаємо. Більше того, значна колекція таких подарунків вже зберігається в наших батьків. 

 

- Наскільки ваш характер відповідає, власне, самій птиці - півню?

 

- Скажу, наступне: повністю, а часом і занадто.  Ми обоє з дружиною напористі, цілеспрямовані, компанійські, хазяйновиті та завжди йдемо до наміченої мети.  Я дуже люблю порядок, щоб всі були нагодовані та знаходилися  на  своєму місті. Роблю все, аби в родині була гармонія, взаєморозуміння та затишок.

 

- Чого чекаєте від нового 2017-го?

 

- Насправді,  є багато планів та задумів на прийдешній рік, і хочу зазначити: все нам під силу, ми все вміємо і  все можемо робити, тут головне, щоб мир прийшов на нашу землю, щоб жодній українській родині не доводилося чекати з фронту батька, брата, чоловіка, більше того,  своїх жінок. Хай буде мир в Україні, а кожній родині -  Совам, Півням, Сорокам, Воронам  - та усім-усім прийдешній рік принесе велику вдачу та любов, гармонію та родинне тепло.

 

 

 Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)