В Укрпошті погрожують припинити доставку пенсій

27 Жовтня в 10:10  0  368

На Вкраїні та у світіВ Укрпошті погрожують припинити доставку пенсій

На кожній доставці підприємство втрачає 19 гривень


"Укрпошта" припинить доставляти пенсії та закриє до 7 тисяч відділень у селах через збитковість. Про це заявив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

 

За його словами, одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості.

 

- На кожній доставці втрачаємо 19 гривень, - підрахував гендиректор.

 

Він додав, що тариф залишається незмінним від 2004 року. Смілянський зазначив, що актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік.

 

- Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що "Укрпошта" змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій, - заявив він.

 

- З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу, - додав Смілянський.

За його словами, "Укрпошта" зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно.

 

Нагадаємо, від нового року уряд планує запровадити другий рівень пенсійної системи. Це означає, що частину зарплати будуть відраховувати до нового накопичувального фонду. Там ростимуть відсотки. І на старості кожному з українців обіцяють дві пенсії.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)