У Пологах відкрили спортивний майданчик для занять гандболом, волейболом та легкою атлетикою

7 Липня в 08:10  0  604

Події містаУ Пологах відкрили спортивний майданчик для занять гандболом, волейболом та легкою атлетикою

Минулої п’ятниці, 3 липня, пологівський міський голова Юрій Коноваленко та його заступник Сергій Колісник завітали на територію Пологівської ЗОШ № 6, де відкрили спортивний майданчик для занять гандболом, волейболом та легкою атлетикою.

 

Встановлений спортивний майданчик - це один із п’яти проєктів, які минулого року були представлені та підтримані в рамках реалізації Громадського бюджету. Проєкт включив в себе установку гімнастичних брусів, воріт для футболу, волейбольного майданчика та огородження території парканом.Його автором виступив голова квартального комітету Володимир Гамулко.

 

Враховуючи те, що на території біля ЗОШ № 6 знаходиться дитячий майданчик з гойдалками, гіркою та каруселлю для малечі, встановлення спортивного майданчика вже привабило сюди ще й дітей старшого віку. Вже цієї п’ятниці, ледве дочекавшись поки на футбольні ворота натягнуть сітки, хлопці взялися до м’яча.

 

Під час зустрічі з мешканцями Юрій Коноваленко привітав всіх з реалізацією проєкту, відзначивши позитивну тенденцію розвитку мікрорайону Аврора. Міський голова подарував хлопцям футбольний і волейбольний м’ячі та побажав, щоб футбольне поле ніколи не заростало травою, щоб на дитячому та спортивному майданчиках завжди було гамірно та весело. Адже поки на території живуть та граються діти, значить мікрорайон живе.

 

Окрім того міський голова зазначив, що Володимир Гамулко знову подав проєкт на Громадський бюджет-2020. І закликав мешканців підтримати свого голову квартального комітету, аби й надалі продовжити розширення спортивного майданчика на території ЗОШ № 6.

 

Сам Володимир Миколайович теж висловив надію на те, що вже здійснений проєкт не стане останнім для мешканців мікрорайону Аврори, а територія біля ЗОШ № 6 доповниться новими тренажерами та спортивними елементами.

 


Джерело: mradapology.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)