Як провести чудовий недільний ранок

4 Листопада 2018 10:23  0  2406

Живемо вдомаЯк провести чудовий недільний ранок

Миттєвості життя


Ось уже пізня осінь не просто стукає у вікно, а впевнено крокує містами і селами України. Чим нижче опускається стовпчик термометра за вікном, тим більше хочеться бачити високу температуру у себе в домі.


На кухні стоїть відерце з грушами, які привезла сестра. Пахощі не дають спокійно пройти повз цієї жовтобокої красуні. Тільки дивишся на неї, а вже хочеться відчути медовий смак літа, яке промайнуло. Солодкого смаку хочеться, а вітамінчиків чомусь ні. Виникає ідеї духм'яних пиріжків. Декілька годин на кухні і ось і вони. З пилу, жару. Можна тепер і поласувати.


Занесла в дім ще теплі пиріжки, гарячий чай. Вся сім'я зібралася за недільним столом. Так приємно спостерігати матері і жінці, як маленькі (дитячі) і недуже (чоловіка) животики стають ситими. Задоволенні посмішки, сили для нових відкриттів і просто недільні справи чекають.


Я допиваю свій чай, пиріжок з грушою просто тане в роті. Тепло від чаю розливається по тілу. Але найбільше тепла в душі. Розумієш, що життя - це не тільки вир подій який тебе захопив і несе, змінюючи навколо тебе обличчя і обставини, насичюючи твоє буття новими враженнями, але тихе і мирне сімейне життя. Дивишся на родину: любов дітей і міцна рука чоловіка підтримують і тримають.


В цей момент можеш думати тільки одне - НЕ ВІДПУСКАЙТЕ.

 

Людмила ШАПОВАЛ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)