Як фахівці перевіряють якість ремонту автошляхів Запорізької області Есть фото

1 Липня 2021 08:19  0  629

У регіоніЯк фахівці перевіряють якість ремонту автошляхів Запорізької області

Фахівці лабораторії Служби автомобільних доріг перевіряють об’єкти “Великого будівництва” нашого регіону. Вони визначають якість проведених робіт сучасним обладнанням, взявши проби.

 

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області, наразі під контролем працівників лабораторії — автомобільна дорога Т-08-20 Якимівка – Кирилівка. Спеціалісти контролюють всі етапи виконання робіт на ділянці протяжністю 41,6 км.

 

“Стан існуючої мережі автомобільних доріг залежить від використання оптимальних способів ремонту та утриманню транспортних споруд, в основу яких покладені нові матеріали і технології для ремонту та утриманню доріг. Щоб забезпечити належний стан дорожнього покриття, необхідно постійно контролювати якість матеріалів та дорожніх робіт”, – зазначають у Службі автодоріг.

 

 

Також фахівці розповіли, що такі дії допомагають контролювати якість дорожнього покриття ще в процесі виконання робіт. Саме це робить неможливим укладання неякісного асфальту та передчасного руйнування доріг Запорізького регіону.

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)