В районі тривають перевірки сплати внесків до Пенсійного фонду України фізичними особами – підприємцями

5 Липня в 16:30  0  265

На районіВ районі тривають перевірки сплати внесків до Пенсійного фонду України фізичними особами – підприємцями

Законодавством України чітко визначено умови виходу на пенсію. Першочерговою умовою є наявність необхідного страхового стажу.


Так, відповідно до частини першої ст. 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058 (далі Закон №1058) страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.


Загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню підлягають фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок).

 

Починаючи з 01.01.2018 до страхового стажу для визначення права на призначення пенсії згідно зі ст. 26 Закону № 1058 з урахуванням змін внесених Законом України №2148-VIII від 03.10.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» п.31 розділу XV «Прикінцеві положення», до страхового стажу включаються періоди провадження підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також фіксованого податку:


з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року (включно) – підтверджуються довідкою про реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;


з 1 липня 2000 року – за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (окрім випадків звільнення від сплати єдиного внеску).


Отже, із 01.01.2018 підприємці, які обрали 1 групу єдиного податку, зобов’язані сплачувати ЄСВ за кожен місяць у розмірі не менше мінімального страхового внеску.


Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області проводить перевірку сплати внесків до Пенсійного фонду України фізичними особами – підприємцями. Тож, пропонуємо Вам звернутись до Пологівського об’єднаного управління з метою завчасного з’ясування повноти сплати внесків та наявності страхового стажу для нарахування майбутньої пенсії. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 2-21-83.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)