Мінфін готує масштабну перевірку одержувачів субсидій

6 Червня в 07:03  0  575

На Вкраїні та у світіМінфін готує масштабну перевірку одержувачів субсидій

Перевірки будуть проходити в кілька етапів


Міністерство фінансів буде перевіряти законність отримання субсидій, розмір яких суттєво зменшився, щоб виключити зловживання коштами платників податків. Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на інтерв'ю заступника міністра Сергія Марченка.

 

Перевірки будуть проходити в кілька етапів. За словами заступника міністра, на першому етапі будуть перевіряти нарахування громадян у територіальних підрозділах Мінсоцполітики, на другому – проводити верифікацію через дані реєстрів Державної фіскальної служби (облік доходів громадян), Державної міграційної служби (облік міграції фізосіб), Мін'юсту (облік майна) і банків (облік безготівкових операцій по оплаті цінних покупок).

 

З тих пір, як в Україні працює система субсидій, системні перевірки ще не проводилися

Вся інформація буде збиратися і оброблятися в Мінфіні, що дозволить виявляти субсидіантів, майновий стан яких потребує додаткової перевірки.

 

- Іншими словами, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення виявляють потребу і призначають субсидії громадянам. На наступному етапі проводимо моніторинг їх заявлених доходів і зроблених витрат, щоб запобігти момент, коли громадянин починає обманювати як державу, так і платників податків, прикидаючись неплатоспроможним, - пояснив Марченко

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)