Податківці готують суворі перевірки доходів українців

5 Листопада 2021 09:51  0  1500

На Вкраїні та у світіПодатківці готують суворі перевірки доходів українців

Питання будуть до тих, хто не заповнив нульову декларацію і не легалізував свої доходи

Таким чином в Україні планують боротися з тіньовою економікою.  Податковий контроль за доходами українців посилять з вересня 2022 року. Питання будуть до тих, хто не заповнив нульову декларацію і не легалізував свої доходи.

 

Зараз українці можуть легалізувати свої доходи, сплативши 5-12% податку, а ось потім цей відсоток зросте до 19,5%.

 

Зазначається, що контроль за офіційними доходами громадян країни стартував ще в 1995 році, тому переконати податківців у тому, що гроші збирали роками, не вдасться.

 

У Державній фіскальній службі зазначили, що податківці, виходячи з офіційних доходів, оцінюватимуть можливий розмір накопичень українців за 26 років. Також будуть зіставляти доходи і витрати і в разі, якщо між ними буде суттєва різниця, то доведеться заплатити податок.

 

Таким чином в Україні планують боротися з тіньовою економікою, через що немає грошей на пенсії, зарплати бюджетникам, медицину і оборону, а також спотворюється система соціальної підтримки населення, тому що субсидії і допомоги отримують не лише ті, хто їх потребує.

 

15 червня 2021 року Верховна Рада прийняла закон про добровільне одноразове декларування активів фізичних осіб (№5153), який передбачає проведення з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, з яких не були сплачені податки і збори відповідно до вимог законодавства.

 

16 липня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закони про проведення одноразового добровільного декларування активів.

 

Декларування проводитиметься з 1 вересня 2021 до 1 вересня 2022 року. Той, хто в зазначений період подасть декларацію і сплатить збір, буде звільнений від відповідальності за ухилення від сплати податків.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
5
Сміх
7
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)