Українців зобов'яжуть відкладати на пенсію від 2% до 15% зарплати

3 Квітня в 06:42  0  913

На Вкраїні та у світіУкраїнців зобов'яжуть відкладати на пенсію від 2% до 15% зарплати

Розмір накопичувальної пенсії залежатиме від того, скільки українець сплатить до пенсійному фонду


Розмір внесків за накопичувальною системою може становити від 2 до 15% зарплати. Про це розповів заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

 

Він уточнив, що розмір накопичувальної пенсії залежатиме саме від того, скільки українець буде платити пенсійному фонду. Нагадаємо, зараз влада розглядає дві концепції переходу до другого рівня пенсійної системи в Україні.

 

“Все буде залежати від того, скільки людина буде платити. В обох концепціях передбачається в перший рік існування системи платити 2% від заробітної плати. Є пропозиція про те, що розмір внесків буде збільшений до 7%. Також є пропозиція, що вони будуть збільшені до 15%. Це питання ще обговорюється. І ще дуже багато потрібно зробити, щоб до кінця визначитися в цьому питанні”, – зазначив Шамбір.

 

Заступник міністра уточнив, що проблема не в самому розмірі внеску. “Цей розмір повинен бути серйозно обгрунтований. Він повинен бути фінансово забезпечений. Це основний параметр для визначення розміру”, – підкреслив Шамбір.

 

Нагадаємо, другий рівень пенсійної системи – обов’язковий накопичувальний. Він передбачає, що працівники або роботодавці від їхнього імені, іноді – самозайняті особи, сплачують внески до накопичувального пенсійного фонду.

 

Кабмін і парламент довгий час не могли дійти згоди про введення цього рівня пенсійної системи в Україні. Компромісом стала норма про введення обов’язкового пенсійного накопичення з січня 2019 року

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)