У Запорізькій області з'явився небезпечний павук з Європи

23 Квітня в 09:48  0  3126

У регіоніУ Запорізькій області з'явився небезпечний павук з Європи

У Запорізькій області оселився новий вид павуків, яких раніше помічено не було. Популяція потрапила в наш регіон з Європи в зв'язку з глобальним потеплінням, стверджує вчений і екоактивісти, доктор біологічних наук Іван Русєв на своїй сторінці в Facebook.

 

Новий вид називається хеіракантіум (лат. Cheiracanthium punctorium) або желтосумий колючий павук і він становить небезпеку для людей.

 

За словами Русева, зараз він зустрічається в багатьох місцях Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської та Одеської областей України.

 

Павуки можуть досягати довжини 15 мм. Полюють часто вночі. Зазвичай ці павуки ховаються в листі трав'янистих рослин, згорнутих в трубочку, там їх важко виявити.

 

Як відзначають фахівці, іноді ці павуки нападають на людину. Укус їх не смертельний, але дуже болісний.

 

Хеіракантіум нападає тільки тоді, коли його спровокували. Павук, якого потурбували, стрибає вперед і миттєво проколює шкіру людини. На відміну від інших своїх родичів, він не полохливий, а навпаки агресивний.

 

«Після укусу у людей з гострою алергічною реакцією піднімається температура, починає боліти не тільки місце укусу, а й все тіло. Німіють ноги, підвищується нервозність і дратівливість. У важких випадках симптоми проходять приблизно через десять днів. Відпочиваючи на морі поблизу травостою або працюючи в саду, не слід забувати про елементарні запобіжні заходи », - попереджає Русев.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
79
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)