В Україні подорожчало оформлення паспортів: скільки доведеться платити

2 Січня 2021 11:24  0  1068

На Вкраїні та у світіВ Україні подорожчало оформлення паспортів: скільки доведеться платити

Зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове та постійне проживання


Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" з 1 січня 2021 року змінює вартість бланків біометричних документів. Про це йдеться в повідомлення Державної міграційної служби України.

 

"У зв'язку з цим несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон і видів на тимчасове і постійне проживання", - сказано в повідомленні.

 

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною.

 

Особи, які сплатили адміністративні послуги до 21 грудня 2020 року, але не подали заяви на оформлення документів, матимуть можливість зробити доплату за оформлення документів за тарифами, які діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
11
Жах
25
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)