НАУ пророкує українцям дефіцит всіх видів палива

17 Серпня в 06:45  0  1703

На Вкраїні та у світіНАУ пророкує українцям дефіцит всіх видів палива

Новий наказ Міністерства інфраструктури, може заморозити роботу українських постачальників нафтопродуктів


Про це повідомили в Нафтогазовій Асоціації України (НАУ).


Так, згідно з документом, з 1 вересня ліцензію на право транспортування небезпечних вантажів повинні будуть оформляти не тільки транспортні компанії, але і відправники/отримувачі вантажу.
Деякі гравці ринку вже отримали листи від регіональних підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» з вимогою надати копію ліцензії до 28 серпня.


Експерти Асоціації вважають, що даний документ суперечить цілому ряду існуючих нормативно-правових актів. До того ж, багато учасників ринку просто не встигнуть оформити ліцензію до осені в зазначені терміни.


А компанії-нерезиденти, які постачають нафтопродукти на українські НПЗ, і зовсім не зможуть отримати ліцензію, у зв’язку з неможливістю надати окремі документи, що входять до переліку обов’язкових.


Враховуючи, що імпорт нафтопродуктів в Україні становить майже 80% ринку, ця ситуація загрожує повною зупинкою поставок імпортного палива, кажуть експерти.


«Трактування, введені липневим наказом Мінінфраструктури, можуть призвести до того, що у вересні-жовтні в Україні виникне дефіцит палива, у зв’язку з тим, що компанії не отримають вантаж на нафтобази і термінали зберігання. Дефіцит – це завжди зростання цін для споживача. А для бізнесу – колосальні збитки», — розповів президент НАУ Дмитро Кулик.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)