Про нагальні питання охорони здоров`я пологівців говорили в Пологівській РДА

6 Липня 2021 13:34  0  863

Події містаПро нагальні питання охорони здоров`я пологівців говорили в Пологівській РДА

5 липня відбулася нарада з проблемних питань охорони здоров’я на території Пологівського району під головуванням голови Пологівської райдержадміністрації Артура Крупського, за участі голови Пологівської районної ради Сергія Калашника, міських, сільських, селищних голів та заступників, головних лікарів багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування та ЦПМСД району.

 

Артур Крупський ознайомив учасників наради з оновленою мережею закладів охорони здоров’я району, потужністю лікарень під час пандемії на коронавірус, здійсненням виплат страхових платежів і матеріальної допомоги медичним працівникам закладів охорони здоров’я тощо.

 

На сьогодні, одним із нагальних проблемних питань залишається кадрове забезпечення лікарень, що призводить до дестабілізації в системності роботи закладів. Своїми думками та пропозиціями щодо вирішення питання з присутніми поділилися головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко, заступник головного лікаря з медичної частини Оріхівської БЛІЛ Інна Носенко та заступник головного лікаря Токмацької БЛІЛ Андрій Соколовський.

 

Окрім цього, медики звернули увагу на питання спроможності закладів охорони здоров’я щодо забезпечення вимог НСЗУ та подальшого державного фінансування.

 

З питання утримання лікарень та співфінансування органами місцевого самоврядування виступили заступник Пологівського міського голови Юрій Вєтров, Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша та заступник Оріхівського міського голови Світлана Мандрич.

 

Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб акцентувала увагу присутніх на проведенні вакцинації в районі та можливості створення центру вакцинації в м.Пологи.

 

Артур Крупський відзначив, що в районі триває підготовка до відкриття двох приймальних відділень на базі Пологівської та Токмацької БЛІЛ. Окрім цього, триває добудова двох сільських амбулаторій в с.Інженерне та с.Пологи.

 

На завершення, учасниками наради прийнято рішення щодо створення робочої групи для визначення стратегії розвитку медичної галузі району та напрацювання ефективного механізму залучення молодих фахівців на території.

 


Джерело: сайт Пологівської РДА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)