У відомому енергетику виявили отруту – напій вилучають із супермаркетів

9 Вересня 2021 14:34  0  1254

На Вкраїні та у світіУ відомому енергетику виявили отруту – напій вилучають із супермаркетів

У напої виявили оксид етилену


У відомому енергетичному напої, який потрапив на полиці українських супермаркетів, виявили небезпечні речовини. Про це повідомляє Держпродспоживслужба в Київській області.

 

«Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення Системи швидкого реагування про харчові продукти та корми (RASFF) від 03 вересня 2021 року № 2021.4074 та «№ 2021.4074-fup 29 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалась при виявленні напоїв HELL Focus STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszag Kft) та експортовано до України», – зазначається у повідомленні.

 

Через виявлені отруйні речовини у напої, продукт вилучають з магазинів. «Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів», – йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, ми писали Дозвілля пологівських дітей: спочатку вживання енергетиків, потім гра в футбол

 


Джерело: glavcom.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
14
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)