Значно простіше: запоріжцям розповіли про процедуру отримання житлової субсидії

6 Вересня 2021 08:57  0  709

АктуальноЗначно простіше: запоріжцям розповіли про процедуру отримання житлової субсидії

Дієвим механізмом допомоги малозабезпеченим мешканцям територіальних громад в оплаті житлово-комунальних послуг залишається Програма житлових субсидій.

 

Як зазначають посадовці Департаменту соціального захисту населення ОДА, прийом документів для призначення пільг та житлових субсидій проводяться в створених фронт-офісах сільських, селищних рад, адміністративних центрах територіальних громад.

 

Минулого року під час запровадження карантину держава збільшила соціальні нормативи на оплату житлово-комунальних послуг. Наразі уряд запровадив продовження дії цього механізму підтримки населення регіонів, які опиняться у «червоній зоні» у випадку нової хвилі захворюваності. Тобто, у разі запровадження жорстких карантинних обмежень люди у таких регіонах автоматично, без додаткових звернень, отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів при наданні житлових субсидій.

 

Вцілому ж житлова субсидія призначається кожному домогосподарству окремо, в залежності від його складу, прибутків та майнового стану. Виплачуються субсидії у грошовій готівковій формі. Якщо людина звертається за нею протягом трьох місяців після зростання тарифів, допомога їй призначається з місяця їх підвищення.

Варто зазначити, задля своєчасного призначення всіх видів державних допомог, житлових субсидій та пільг в області впроваджено і активно використовується програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». До цієї системи підключені всі громади, що значно спрощує роботу з опрацювання документів.

 

Джерело: пресслужба ЗОДА

 


Джерело: tv5.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
11
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)