Останній дзвоник. Як це було на Пологівщині Есть фото

31 Травня 2021 13:03  0  3322

ОсвітаОстанній дзвоник. Як це було на Пологівщині

Останній дзвоник пролунав минулої п`ятниці в багатьох школах України. Але також є школи, в яких свято останнього дзвоника відбулося сьогодні 31 травня.

 

Переважно шкільні заклади на Пологівщині 28 травня провели останні дзвоники у форматі шкільних годин. Де вчителі організували цікаві вікторини, школярі згадували про шкільний рік, який промайнув в незвичному для всіх руслі карантинних обмежень. Дистанційна освіта за словами освітян знизила рівень знань школярів, що не на користь підростаючого покоління.

 

Але, віра не згасає. Вчителі, учні та батьки сподіваються, що наступний рік проходитиме в очному режимі.

 

Сьогодні за всіма традиціями, випускники Пологівщини, побували на своєму останньому дзвонику в прямому сенсі цього словосполучення. Прощальні танці, слова побажань від вчителів, батьківські сльози щастя та самих випускників.... Новий етап життя. Нові можливості. Нові знайомства та досвід чекає на вже майбутніх студентів.

 

Стрічки соцмереж рясніють світлинами гарно вбраних школяриків. Ми вирішили поділитися ними з вами, наші читачі. Дивіться нижче та в думках побажайте кожному щасливої долі на майбутнє.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

31
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)