Опитування: Скільки має коштувати проїзд у громадському транспорті? Есть фото

18 Травня 2021 13:51  0  1517

Маю думкуОпитування: Скільки має коштувати проїзд у громадському транспорті?

Щотижня журналісти Районки цікавляться думкою пологівців на найактуальніші теми. Питання тижня: Скільки має коштувати проїзд у громадському транспорті?


 

oly

Ольга, ваговик
Громадським транспортом користуюся часто, в тому числі і міжміським. Ціна по місту влаштовує - шість гривень в одну сторону. Щодо підняття вартості за проїзд, думаю, цього робити не варто, оскільки пологівці будуть не спроможні оплачувати зависокі тарифи.

 

 

oly 

Едуард, дозиметрист
Працюю в Чорнобилі, тож постійно користуюся і маршрутними автобусами, і поїздами. Метро в Києві вартує 8 гривень. Ціна, звичайно, зависока, щоб дістатися до роботи, тільки в одну сторону необхідно викласти чималу суму. В Пологах користуюся власним транспортом.

 

 

oly

Людмила, прибиральниця
Маю право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Працюю в Пологах, але живу у Воскресенці. До центра села пасажиру доведеться заплатити 10 гривень, до радгоспу - 11. Наразі ціна помірна, але я проти підвищення цін на проїзд.

 

 

oly

Ольга, пенсіонер
Проїзд до Семенівки коштує 30 гривень. Пересуваюся таким маршрутом раз-два на місяць. Загалом ціна влаштовує, якби ж привели до ладу дороги, особливо до Басані, і водіям, і пасажирам було б комфортніше. Тоді можна було б піднімати ціну.

 

 

oly 

Сергій, пенсіонер
Маю родичів в Інженерному, мало маршрутів ходять до цього села, особливо в карантин. Людям вкрай некомфортно через такий графік, необхідно додати рейси для робітників. Як пенсіонер сплачую за квиток 3 гривні, вважаю, що і для всіх пасажирів має бути така вартість.

 

 

oly 

Олена, в пошуках роботи
Шість гривень по місту цілком влаштовує. В порівнянні з іншими містами маємо дешевий проїзд. Пологівці говорять, що ціни на проїзд по місту підніматимуть до восьми гривень. Хто щодня змушений користуватися міським транспортом, витратить значну суму. Але діватися нікуди, люди будуть платити. І водіїв можна зрозуміти, адже ціни на паливо також ростуть.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
20
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)