Опитування: Які місця вам подобаються в Пологах та районі? Есть фото

14 Липня 2021 10:07  0  1006

Маю думкуОпитування: Які місця вам подобаються в Пологах та районі?

Щотижня, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Які місця вам подобаються в Пологах та районі?

 

oly 

Юлія, в декретній відпустці
Я матуся маленької дитини, тому найбільше любимо гуляти в центрі Поліг. Прикро, що на алеї з ялинками, що розпочинається навпроти книжкового магазину, немає належного тротуару. Ще можна подихати свіжим повітрям та привести думки до ладу в парку Залізничників, там тихо та спокійно.

 

oly 

Денис, шахтар
Оскільки ми з дружиною гостюємо в Пологах, самі з Дніпропетровської області, для нас найкраще місце - це паркова зона на Коагулянті, там гарний фонтан та насадження. Хочемо відвідати “Бублик”, кажуть, там гарно.

 

oly 

Галина, пенсіонерка
З родиною до вподоби територія біля фонтану з лебедями. Досить часто там буваємо, відпочиваємо душею та робимо гарні світлини. Інколи відвідуємо зону відпочинку “Бублик”, але, на жаль, там немає лавок для перепочинку, які можна встановити уздовж прохідної алеї та облаштованої території для діток (майданчик з накриттям тощо).

 

oly 

Дарина, школярка
Подобається в центрі міста. Для молоді можна побудувати молодіжний ХАБ для корисного спілкування. Також люблю відвідувати “Бублик”, там гарно, але не вистачає лавок. Було б добре зробити так, як в Запоріжжі оздобили зону в парку з безплатними лежаками та з сучасними кріслами мішками. Вважаю, що тоді там було б затишно.

 

oly

Анна, продавчиня
Нещодавно переїхала на постійне місце проживання до Запоріжжя. Приїжджаючи до рідних в Пологи, люблю відвідувати парк Залізничників, Юність та домівку моєї улюбленої бабусі - це найкраща місцина для моєї душі. Звичайно, що в місті мало місць, де можна провести вільний час, віримо в зміни…

 

oly 

Владислав, студент
Єдине місце, де нелюдно та є вільні місця для відпочинку, це Лакомка. Там можна спокійно посидіти, зробити необхідні справи в ноутбуці. Також можна пройтися центральною алеєю і ВСЕ. Сам я з Харкова. Тому для мене дивно, що місто має мінімалістичні місцини для відпочинку. Треба розширювати можливості.

 

А які місцини в Пологівському районі до вподоби вам читачі? Пишіть в коментарях...

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
15
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)