Опитування: Відкритий ринок землі: добре чи погано? Есть фото

7 Липня 2021 08:18  0  1163

Маю думкуОпитування: Відкритий ринок землі: добре чи погано?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.

 

Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.


Отже, питання цього тижня: Відкритий ринок землі: добре чи погано?

 

oly

Олексій, не працює
Загалом, ідея гарна, але нездійсненна для нашої країни. Це європейська практика, але ми живемо не в Європі, тому ця стратегія не буде функціонувати в Україні належним чином. Корупційні схеми у нас процвітають, і ніхто з ними не бореться.

 

oly 

Сергій, пенсіонер
В нашому місті цей закон не спрацює. Махінації з землею на Пологівщині ніхто не контролює. Прийняття відкритого ринку землі - вірний вчинок, але цей процес підштовхує до нечесних оборуток. На жаль. Є знайомі, які мають землі, але продавати не планують.

 

oly 

Валентина, пенсіонерка
Це катастрофа. Якщо земля, на якій ми живемо, буде продана, ми з вами станемо рабами, які не матимуть права ні на що. Це гіркий досвід наших предків. Перш ніж приймати такі закони, необхідно дбати про майбутнє наших дітей, думати не про вигоду, а щоб все було на благо населення.

 

oly 

Світлана, працівниця Пологівського музею
Кожен має право вирішувати, продавати свою землю або ж здавати в оренду. З одного боку, це можливість покращити свій матеріальний стан, якщо є нагальна потреба. Але загалом краще тримати землю в оренді та отримувати стабільні виплати.

 

oly

Ангеліна, пенсіонерка
В нашій землі все: і надра, і корисні копалини, і озера. Треба дивитися на це питання глибше. Якщо продаватимуть землю, України з часом взагалі не буде. Тоді не зрозуміло, за що наші захисники воюють в гарячих точках. Якби були акції протесту щодо скасування цього закону, я залюбки підтримала б.

 

oly 

Анатолій, пенсіонер
Добре. Я маю у власності землю. Варто подбати про гідне упорядкування закону, внести зміни до Конституції аби українці мали чіткі правила продажу. Ринок землі повинен існувати, але людські права повинні бути захищені належним чином.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
16
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)