ОПИТУВАННЯ: Чи є потреба у вашому дворі чи на вулиці навести лад з дорогою або тротуарами? Есть фото

20 Травня 2021 08:02  0  850

Маю думкуОПИТУВАННЯ: Чи є потреба у вашому дворі чи на вулиці навести лад з дорогою або тротуарами?

Щотижня журналісти Районки цікавляться думкою пологівців на найактуальніші теми. Питання тижня: Чи є потреба у вашому дворі чи на вулиці навести лад з дорогою або тротуарами?

 

76 

 

Вікторія, фінансова представниця
Я проживаю в іншому місті, а матуся мешкає по Зразковій вулиці, колишня Ватутіна. Дорожнє покриття там взагалі відсутнє, яма на ямі, тротуарів немає. Коли йдуть дощі, не пройти, не проїхати, біда для всіх жителів, і так вже багато років. Ми були б раді, якщо влада зверне увагу на нашу вулицю.

 

76 

 

Мар'яна, викладачка школи мистецтв
Проживаю по Магістральній. Навпроти нашої оселі вже багато років пустує приміщення колишньої пекарні, поруч завжди купи сміття, добре було б, аби цю будівлю почали використовувати на користь громади. Біля колегіуму зробили тротуар, але він дуже вузький. Болюче питання, це застарілі акації по вулиці, ніхто не бере відповідальності їх зрізати, писали лист до міського голови, в 2019 році мало б вирішитися це питання, але дотепер ніякої реакції. Чекаємо, поки старі дерева впадуть на електричні лінії…

 

76 

 

Олег, слюсар-сантехнік
Вважаю, що по Єдності необхідно викласти покриття з плитки, де воно відсутнє. Адже нормальне покриття закінчується біля міського годинника, а навпроти райради центральна доріжка потребує також відновлення. А взагалі спостерігаю: щоранку місто заповнене брудом, недопалками, пляшками тощо. Проблема порядку в менталітеті міської влади та мешканців громади.

 

76 

 

Ірина, приватна підприємиця
Проживаю у Воскресенській громаді, вул.Українська. Начебто, центральна вулиця, але практично немає пішохідних доріжок, велика кількість ям вздовж дороги. На перший погляд, в центрі села все добре, але варто пройтися трохи далі, а там всі вулиці потребують ремонту, сміттєвих баків в селі обмаль, для пішоходів доріжок майже немає.

 

76

 

Микола, пенсіонер
Проживаю в Запоріжжі, приїхав до рідні в село Зразкове. Відомо, що Більмак приєднали до Пологівської громади. Але не потурбувалися про транспорт, на якому можна доїхати до села з Поліг. Сьогодні добирався до Зразкового попутками, пройшов пішки 9 кілометрів. Ми тепер належимо до Пологівської громади, тож потурбуйтеся про наших жителів.

 

76

 

Ніна, пенсіонерка
Мешкаю по вулиці Миру. Сама вулиця не асфальтована, але мене цілком влаштовує облаштування місця, де я проживаю. Ніяких претензій не маю.

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
6
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)