Опитування: Чи збираєтеся відвідувати кладовище в поминальні дні? Есть фото

7 Травня 2021 10:26  0  2105

Маю думкуОпитування: Чи збираєтеся відвідувати кладовище в поминальні дні?

Щотижня журналісти Районки цікавляться думкою пологівців на найактуальніші теми.

 

Питання тижня: Чи збираєтеся відвідувати кладовище в поминальні дні?

 

oly


Тетяна, вихователь в садочку

Цьогоріч дотримуємося карантинних рекомендацій, тому утримаємося від відвідування кладовища в поминальний день. Зберемося вдома в колі родини та згадаємо про рідних разом.

 

oly

 

Євген, вантажник на ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”
Вже навели лад на могилах рідних. Підтримую рекомендації щодо обмеженого перебування в місцях великого скупчення людей. Загалом вважаю, що необхідно пам’ятати про померлих не лише у відведений для цього день, а щодня мати добрі спогади про близьких, яких, на жаль, вже немає поруч.

 

oly

 

Єлизавета, помічник адвоката
Наше місто перебуває в “червоній зоні”, тож вважаю такі дії на сьогодні ризиковими для здоров'я моєї родини та оточуючих. Територію поховання рідні вже прибрали. Тому цьогоріч вшануємо пам’ять померлих в родинному колі вдома.

 

oly 

 

Валерій, провідний інспектор податкової служби
Ми вже відвідали. Не обов'язково це робити саме 9 травня. Можливо, принесемо живі квіти на знак шани. Ніколи не беремо з собою їжу на кладовище, як це роблять за традицією, адже це не привід для застілля в такому місці.

 

oly 

 

Ольга, начальник зміни по суміжній професії ПрАТ “Пологівський ОЕЗ”
Відвідуємо кладовище, але не беремо ані їжу, ані алкогольні напої. Ці традиції вже застарілі. Завжди тільки живі квіти, адже необхідно дбати про нашу екологію. П'ять - десять хвилин постоїмо над могилками близьких, роздамо в руки знайомих цукерки та поїдемо додому, побудемо з рідними, і так вже багато років.

 

oly 

 

Оксана, працівниця районної ради
Планую, але з дотриманням карантинних вимог: в масці та тримаючи дистанцію з оточуючими. Декілька хвилин вистачить, аби вшанувати пам’ять близьких, тільки покладемо квіти, згадаємо про життя близьких і все.

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
7
Сміх
5
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)