Опитування: Чи задоволені ви результатами навчального року? Есть фото

7 Червня 2021 08:15  0  1101

Маю думкуОпитування: Чи задоволені ви результатами навчального року?

Щотижня, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Отже, питання цього тижня: Чи задоволені ви результатами навчального року?

 

76

 

Тетяна, продавчиня
Результатами процесу навчання своєї дитини задоволена. Дистанційна форма освіти не завадила мати позитивну динаміку здобуття знань. В навчальному процесі допомагала своїй дитині, тому це наша спільна перемога в цьому році.

 

76

 

Дмитро, вчитель
З позиції вчителя можу сказати, що дистанційна освіта зробила свою справу. Результати навчання незадовільні. Сподіваюся, що в наступному році ситуація із поширенням хвороби налагодиться, діти навчатимуться в режимі офлайн і ми зможемо максимально надолужити навчальний матеріал.

 

76

 

Ганна, випускниця
Рік був морально важким. Коли чуєш пояснення програмового матеріалу особисто від вчителя - це можливість ефективного засвоєння шкільної програми. А цьогоріч необхідно було самостійно себе налаштовувати на навчання та самостійно опановувати матеріал.

 

76

 

Оксана, вчителька
Очікували нормального навчального року у звичній формі. Для мене цей рік почався з роботи в новому навчальному закладі. Загалом дистанційка - це відношення кожного окремого школяра до навчання. Хто сумлінно навчався й до дистанційки, ті продовжили в тому дусі. Хто уникав навчання, вчиняли так само й онлайн.

 

76

 

Надія, гімназистка
Очікувала від себе кращого результату. Ймовірно, онлайн формат розслабляє нас на підсвідомому рівні. Досить важко зосередитися на матеріалі, який пояснює вчитель, через інтернет. Тому такі й результати. Вірю у відновлення звичної форми навчання.

 

76

 

Марія, гімназистка
Не по всім предметах отримала бажані оцінки. Виною тому дистанційка. Наступного року працюватиму більш наполегливо.

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
1
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)