Опитування: Чи користуєтеся додатком “Міська маршрутка” Есть фото

18 Червня 2021 11:12  0  1229

Маю думкуОпитування: Чи користуєтеся додатком “Міська маршрутка”

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність.

 

Нещодавно в Пологівській громаді запрацював онлайн-сервіс «Міські маршрутки». При користуванні додатком пологівці можуть переглядати розклад руху міських автобусів, а також відстежити на карті, де саме зараз рухається необхідний рейс у режимі реального часу.

 

В онлайн-режимі можна спостерігати за рухом семи маршрутів: №1 «пл. Привокзальна – вул. Магістральна, 572», №2 «вул. Східна – пл. Привокзальна», №3 «Першотравнева – пл. Привокзальна», №4 «Мінерал – пл. Привокзальна», №5 «м-н Пологи-5 – вул. Ломоносова, 36», №6 «пл.Привокзальна – вул.. Пушкіна», №7 «Першотравнева – пл. Привокзальна – ЗАТ «ОЕЗ».

 

Та чи знають самі пологівці про існування данного онлайн-сервісу та чи користуються ним, дізнавалися журналісти Районки...


 

Чи користуєтеся додатком “Міська маршрутка”?

 

76


Артур, студент
Про додаток “Міська маршрутка” вперше чую. Ідея непогана, але пологівці точно мало поінформовані щодо його існування. Треба спеціалістам попрацювати на рекламу. Не у всіх є доступ до інтернету. Переважна кількість людей, які користуються міським транспортом, пенсіонери, вони точно не мають доступу до додатка та інтернет мереж.

 

76

 

Тетяна, пенсіонерка
Громадським транспортом мало користуюся, тому про існування додатку не знаю. Є побажання до місцевої влади зробити доступною вартість проїзду для населення. Автопарк міського транспорту вже давно потрібно оновити, бо небезпечно їздити, автобуси вже старі.

 

76

 

Єлизавета, студентка
Про розклад руху громадського транспорту дізнаюся з оголошень, котрі є майже на кожній зупинці. Вперше чую про додаток “Міська маршрутка”. Якби знала раніше, змогла б уникнути багатьох неприємних ситуацій, коли автобус або не приходить, або запізнюється. Тепер знатиму, що можна відстежити маршрут необхідного рейсу.

 

76

 

Олена, керівниця колективу
Міським транспортом користуюся часто. На зупинці є графік маршрутів. А щодо того, що можна відслідковувати маршрут рейсів, не знала. Від журналістів “Районки” тепер буду знати про існування нового додатка та почну ним користуватися.

 

76

 

Людмила, пенсіонерка
Дякую за вчасно надану інформацію, бо саме зараз йду на зупинку, не знала час відправлення необхідного рейсу. Уповноваженим особам варто подбати про те, аби населення мало доступ до нововведення, адже це має бути зручно для пологівців. А якщо вони не знають про додаток, то для кого він працює?!

 

76

 

Алла, домашня робітниця
Проживаю в іншому місті, але часто приїжджаю до мами. Про існування такого додатка не знала, завжди доводилося у перехожих запитувати про час відправлення необхідного рейсу. Добре, що його створили, але тепер варто подбати про своєчасне інформування пологівців щодо дії додатку “Міська маршрутка”.

 

Онлайн-сервіс «Міські маршрутки» можна встановити на свій телефон за цим посиланням:  https://polohy.buses.in.ua/

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
6
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)