Опитування: Що стурбувало на Пологівщині останнім часом? Есть фото

10 Червня 2021 09:21  0  1273

Маю думкуОпитування: Що стурбувало на Пологівщині останнім часом?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня: Що стурбувало на Пологівщині останнім часом?

 

 76


Ірина, працівниця відділу ДРАЦСу по Пологівському та Чернігівському районах
Все ж таки, не стурбувало, а порадувало. Організація свята до Дня захисту дітей в центрі міста (можливо, тому що через ковід давно не було жодних заходів). Велика подяка нашій владі та місцевим підприємцям, що надали можливість діткам безкоштовно гратися на майданчику.

 

76

Оксана, працівниця ПрАТ Пологівський ОЕЗ
Останнім часом мене турбує проблема закриття пологового відділення в місті. Чекаю на другу дитину, хвилююся, де народжувати і як пройдуть пологи. Сподіваюсь, що це питання буде вирішено, адже ця ситуація хвилює багатьох майбутніх пологівських матусь.

 

76

 

Тетяна, працівниця Пологівського локомотивного депо
Негараздів в наш час дуже багато, сумно через закриття пологового та інфекційного відділень....Про проблеми ми завжди говоримо, але хочеться сказати, що є чим і пишатися. У нас гарне місто, школи, найкращі дитячі садки, а також багато діток привозять нагороди з різних конкурсів-фестивалів.

 

76

 

Ірина, фахівчиня із соціальної роботи КУ"ЦНСП"ПМР
Дуже схвилював факт закриття пологового відділення в нашій лікарні, адже тут народжували жінки з декількох районів. Саме та вразлива категорія родин, з якою я працюю, не в змозі дозволити собі розкіш поїхати народжувати в Запоріжжя.

 

76

 

Інна, працівниця Дніпрокераміки
Мене найбільше турбує наш кагалінський “Дорожкін”: він психічно хвора людина. Чоловік постійно сидить біля магазинів і вигукує всяку маячню. Не так страшно, якщо хтось з дорослих проходить повз нього і вже не звертає уваги. Але коли йдеш з дитиною, то моторошно стає, дитина може злякатися, і що потім робити… Проблема, що з такими людьми нікому працювати, але хто захистить нас?!

 

76

 

Каріна, соціальна педагогиня
Зараз мене турбує питання про стан дороги на Гуляйпільському повороті. Ями жахливі, нереально проїхати.

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
9
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)