Опитування: Що ви плануєте встигнути зробити до Нового року? Есть фото

28 Грудня 2020 08:53  0  689

Маю думкуОпитування: Що ви плануєте встигнути зробити до Нового року?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.

У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією опитування проводиться в онлайн режимі. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:


Що ви плануєте встигнути зробити до Нового року?

 

oly 

Оксана, рекламний менеджер
Звичайно, планів на кінець року багато, а часу залишається мало. Тому деякі справи перенесуться на 2021 рік, а основні завдання, такі як підготувати будинок до свята, прикрасити ялинку, скласти святкове меню та закупити необхідні продукти та подарунки для рідних - вже починаємо виконувати. Ще закінчуємо вдома деякі деталі ремонту.

 

oly

Сергій, священник
До Нового року я планую закінчити деякі роботи щодо комунікацій храму. Також завершити навчання на одному з онлайн-курсів.

 

oly

Наталія, бариста
Хочу встигнути зустрітись з батьками та рідними, оскільки я живу в іншому місті. Звичайно, прикрасити будинок, а найважливіше - попросити вибачення у тих, кого образила. А ще провести аналіз досягнень і невдач року, що минає.

 

oly 

Дарина, студентка, тату-майстер
Плани, які залишились до нового року, стосуються підготовки до свята: прикрасити ялинку, купити близьким та рідним подарунки, ввімкнути у всій квартирі гірлянди. Але є одна справа найбільш важлива - захист диплому.

 

oly 

Олеся, менеджер з продажу
Перш за все, викинути весь непотріб з будинку і з думок. Якщо такі є, забути всі свої образи та попросити вибачення у близьких. Далі - прикрасити свій будинок і, звичайно ж, красуню ялинку, а ще накупити подарунків та скласти план на наступний рік.

 

oly

Ксенія, студентка
Перше, закрити сесію. Підготувати подаруночки для всієї родини. В університеті ми граємо в «Таємного Санту», отож для когось я стану тією, хто може подарувати новорічне диво - треба встигнути відправити подарунок. Прикрасити будинок і поставити ялинку. Ну і переглянути улюблені новорічні фільми та мюзикли.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)