ОПИТУВАННЯ: Якщо введуть локдаун, скільки часу ви протримаєтеся без роботи? Есть фото

11 Грудня 2020 09:31  0  1302

Маю думкуОПИТУВАННЯ: Якщо введуть локдаун, скільки часу ви протримаєтеся без роботи?

Щотижня, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району. У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією опитування проводиться в онлайн режимі. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та чесність. Отже, питання цього тижня:

 

Якщо введуть локдаун, скільки часу ви протримаєтеся без роботи?

 

oly

Юлія, продавець-гастроном
Якщо введуть локдаун, не протримаюся жодного дня. Я не маю накопичених заощаджень аби утримувати родину фінансово та сплачувати захмарні рахунки за комунальні послуги. Моя донька навчається у виші, тож оплатити навчання також стане неможливо.

 

oly

Анна, в декретній відпустці
Перебуваю в декретній відпустці, тому без роботи вже майже три роки. Кожного дня відбуваються непередбачувані обставини у світі, тому наперед щось загадувати та планувати нереально. Звичайно, буде важко, хоча виховувати трьох дітей, зважаючи на нинішні ціни, вже є непростим завданням.

 

oly

Марія, майстриня
Невизначеність та нестабільність ситуації в країні змушує щодня змінювати свої плани на життя. Звісно, буде важко. Ситуація з вірусом диктує свої правила: сьогодні одні обмеження, завтра інші. Люди почуваються незахищеними. Але я розумію, що цілком ця ситуація залежить і від нашої відповідальності і дотримання епідемічних правил.

 

oly 

Марина, старший інспектор у виправній колонії
Працюю у виправній колонії, тому карантин на моє життя не вплине. Локдаун в будь-якому разі не торкнеться ні роботи, ні, відповідно, доходу, оскільки наша установа працює за будь-яких умов.

 

oly

Любов, домогосподарка
Складно. Доглядаючи дитину-інваліда і, не маючи змоги піти на роботу, дуже складно вижити на той мізер, який платить держава у вигляді пенсії.Та і в карантин ніякої підтримки від держави немає.

 

oly 

Вікторія, вчитель
Якщо не мала б роботи, то довго не протрималася. Працюю вчителем у школі, тож якщо введуть локдаун, моїй роботі він не завадить. Нас вже декілька разів відправляли на карантин. Без роботи вчитель не залишиться, оскільки ми працюємо в дистанційному режимі.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
6
Сміх
10
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)