Опитування: Яка, на вашу думку, альтернатива карантину «вихідного дня»? Есть фото

25 Листопада 2020 16:09  0  1411

Маю думкуОпитування: Яка, на вашу думку, альтернатива карантину «вихідного дня»?

Щонеділі, журналісти газети Районка, проводять опитування серед жителів Пологівського району.

 

У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією опитування проводиться в онлайн режимі. Питання для роздумів щоразу різнопрофільні й стосуються кожного мешканця Поліг та району. Ми вдячні пологівцям за активність, відкритість та  чесність. Отже, питання цього тижня:

 

Яка, на вашу думку, альтернатива карантину «вихідного дня»?

 

 

 oly

Ольга, підприємець
Я думаю, що карантину “вихідного дня” нам не уникнути. Можливою альтернативою є перенесення чинних обмежень на неділю і понеділок, оскільки це менш затребувані дні для будь-якої підприємницької діяльності, що стосується торгівлі.

 

uu

Катерина, підприємець
Альтернативою є суворе дотримання карантинних правил, і на цьому КРАПКА. Обмеження у вигляді «карантину вихідного дня» та іншими подібними заходами тільки провокує ще більше скупчення людей в п'ятницю, а підприємці і зовсім залишаються без заробітку. Розуміючи всю складність даної ситуації, я НЕ проти карантинних заходів, але я КАТЕГОРИЧНО проти обмежень, які ні до чого, крім краху, не призводять.

 

55

Тетяна, двірник
Я проти карантину “вихідного дня”, оскільки багато людей працюють в будні дні до ночі та за нестачею часу не мають можливості придбати предмети першої необхідності, котрі продаються в господарчих магазинах. Тому треба подбати про людей, щоб їм було зручно. А ще треба ліквідувати черги біля АТБ-маркету.

 

dd

Наталія, бригадир Пологівського вагонного депо
Карантин "вихідного дня" - цілковита дурниця. Люди натовпами можуть ходити і в будь-який день тижня, не тільки у вихідні, і при цьому захворіти. А як купити дитині одяг? Що робити, якщо кран потік на вихідних? Загалом вважаю, що це просто маячня, яка нікому не потрібна. Люди, будьте здорові, бережіть себе не тільки на вихідних!

 

66 

Ольга, бариста
Думаю, що було б краще працювати у вихідні хоча б до 14:00. Але для мене карантин “вихідного дня” - це не так страшно, гірше буде, якщо влада закриє все і на всі дні. Тому я дотримуюсь закону і дуже мрію, щоб це все скоріше закінчилось. Всім бажаю терпіння і мудрості.

 

,,

Ілона, в декретній відпустці
Чесно кажучи, не знаю, яка існує альтернатива. Я вважаю, важливіше, щоб люди постійно дотримувалися необхідних правил безпеки у громадських місцях, тримали дистанцію і правильно носили маски.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
5
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)